امروز : یکشنبه ۰۴ فروردين ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۲۵
اختصاصی /

جعفرزاده: ادامه حصر برای نظام هزینه دارد/ ادامه حصر هیچ توجیه عقلی، امنیتی، و شرعی ندارد

باز انتخابات: نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی گفت: ادامه حصر دیگر به جزء هزینه برای نظام هیچ نتیجه دیگری ندارد و ادامه حصر بالغ بر 7 سال آقایان موسوی و کروبی هیچ توجیه عقلی، امنیتی، منطقه و شرعی نداشته و باید حصر به پایان برسد.
جعفرزاده: ادامه حصر برای نظام هزینه دارد/ ادامه حصر هیچ توجیه عقلی، امنیتی، و شرعی ندارد
شنبه | ۱۳۹۷/۰۲/۲۲ - ۰۹:۵۸ |
کد خبر : ۵۴۲۰ |
سیاسی

غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار پارلمانی پایگاه خبری باز انتخابات اظهار داشت: شورای عالی امنیت ملی در آن مقطع زمانی به دلیل حفاظت از جان آقایان موسوی و کروبی می توانست اقدام به حصر کند که ما نیز راضی به حصر بودیم ولی الان ادامه حصر را جایز نمی‌دانیم.

جعفرزاده با بیان اینکه که استمرار حصر همه جوره به ضرر کشور است و فایده‌ای برای نظام ندارد تصریح کرد: در حال حاضر کشور نیاز به یک وفاق ملی دارد و پایان حصر می تواند به وحدت و وفاق ملی در کشور کمک شایانی کند.

این نماینده مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: اگر سران فتنه‌ای در کشور وجود داشته، در راس آنها آقای احمدی نژاد بوده است.

وی افزود: امروز تمام زوایای کارکردی احمدی نژاد مشخص شده است و دیگر می توان به  مظلومیت آقایان کروبی و موسوی پی‌برد و چه کسی فتنه کرده شفاف و مشخص است.

جعفرزاده تصریح کرد: نمی گویم آقایان موسوی و کروبی خطا و تقصیری و گناهی  نداشته‌اند قطعا داشته‌اند، ولی وابسته به خارج  از کشور نبوده‌اند و از خارج خط گرفته‌اند! اصلا اینطور نیست. آقایان موسوی و کروبی از طرفداران ولایت فقیه و از دلسوزان به نظام بوده و هستند.

وی اضافه کرد: در هر اعتراض و تجمع و اغتشاشی خارجی ها و دشمنان نظام برنامه ریزی  و ورود می کنند و گناه اینان حضور و حمایت از راهپیمایی های غیرقانونی اعتراضی در سال 88 بوده است.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه ادامه حصر قطعا برای نظام ضرر دارد اظهار داشت:  مردم از پایان حصر و هر آنچه که مسئولین نظام را به هم نزدیک‌تر کند حمایت می‌کنند و خوشحال خواهند شد و اگر حصر و اختلافات و کش مکش‌ها میان مسئولین ادامه یابد هزینه آن را مردم ایران پرداخت خواهند کرد.

خبرنگار: مجید قاضی پور

              

برچسب ها :

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید