امروز : دوشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۱۷

هاشمی: با سرعت و جدیت شهردار بعدی را انتخاب می‌کنیم

رییس شورای شهر تهران با بیان اینکه جلسات هم اندیشی با شاخص‌های لازم برای انتخاب شهردار برگزار می‌شود، گفت: از اعضا می‌خواهم تا نامزدهای پیشنهادی خود را معرفی کنند تا در جلسات هم اندیشی و در اسرع وقت به این موضوع رسیدگی شود.
هاشمی: با سرعت و جدیت شهردار بعدی را انتخاب می‌کنیم
جمعه | ۱۳۹۷/۰۱/۱۷ - ۱۲:۰۱ |
کد خبر : ۵۳۱۸ |
سیاسی
 

به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی باز انتخابات، محسن هاشمی با حضور در جمع خبرنگاران با بیان اینکه آرزوی سلامتی برای نجفی و آرزوی موفقیت برای حسینی مکارم به عنوان سرپرست شهرداری را داریم، گفت: خوشبختانه امروز جلسه شورا به خوبی برگزار شد و در عرض دو و نیم ساعت توانستیم موضوع استعفای شهردار را بررسی و سرپرست را انتخاب کنیم.

وی با بیان اینکه ما با جدیت، سرعت و نگاه ویژه این موضوع را بررسی می‌کنیم، در مورد چرایی انتخاب مکارم، گفت: در بیشتر موارد این چنینی معاون مالی به دلیل اشرافیت به مسائل و مشکلات به عنوان سرپرست انتخاب می‌شود و از آنجایی که در دوره گذار قرار داریم نیز بهترین گزینه معاون مالی بود و بنده چند بار نظر نجفی را پرسیدم و ایشان هم موافق بودند.

هاشمی در پاسخ به این سوال که آیا به گزینه‌های قبلی بر می‌گردید گفت: در این مورد بعدا صحبت می‌کنیم چرا که فرآیند انتخاب شهردار بعدی مشخص نیست.

 

منبع: خبرگزاری ایسنا

              

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد

کاربرانی که در این گفتگو شرکت کرده اند