امروز : شنبه ۲۹ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۰۰

کدخدایی: سال ۸۸، ۲۴ ساعت با نمایندگان کاندیداها مذاکره شد؛ اما پیشنهاد خودشان را هم نپذیرفتند

سخنگوی شورای نگهبان با بیان اینکه مردم در ۹ دی احساس کردند کیان انقلاب و جمهوری اسلامی در خطر است و ۹ دی باطل‌السحر فتنه ۸۸ شد، گفت: اینگونه نیست که فتنه ۸۸ تمام شده باشد، چون دشمن بیکار ننشسته است.
کدخدایی: سال ۸۸، ۲۴ ساعت با نمایندگان کاندیداها مذاکره شد؛ اما پیشنهاد خودشان را هم نپذیرفتند
پنج شنبه | ۱۳۹۶/۱۰/۰۷ - ۱۶:۵۰ |
کد خبر : ۵۲۰۰ |
سیاسی

کدخدایی: سال ۸۸، ۲۴ ساعت با نمایندگان کاندیداها مذاکره شد؛ اما پیشنهاد خودشان را هم نپذیرفتند

 

به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی باز انتخابات، اما پیشنهاد خودشان را هم نپذیرفتند و آن اتفاقات رخ داد و همه شاهد بودیم که این مسئله با حضور خوب مردم حل شد. مردم در ۹ دی احساس کردند کیان انقلاب و جمهوری اسلامی در خطر است و ۹ دی باطل‌السحر فتنه ۸۸ شد. آیا بهتر نبود در مسیر قانونی اعتراضات پیگیری می‌شد و اگر نهادهای قانونی پاسخگو نبودند شما به راه‌های دیگر متوسل می‌شدید؟ چگونه قبول کنیم که شما این کارها را بدون هیچ برنامه‌ای انجام دادید؟ ۹ دی نشان دهنده این بود که مردم ما تحمل نمی‌کنند اگر کسی بخواهد به نظام جمهوری اسلامی چپ نگاه کند. ۹ دی نشان داد مردم همیشه در صحنه هستند و با کسی شوخی ندارند.

سخنگوی شورای نگهبان ادامه داد: اگر ما مدعی هستیم که در زمانی مسئولیت داشتیم و از سابقون در انقلاب هستیم، من و شما بیشتر و بهتر باید از انقلاب حفاظت کنیم. این سؤال هنوز پاسخ داده نشده است که شما به عنوان مدعیان انقلاب چگونه حاضر شدید که انقلاب اسلامی در جبهه شما پرپر شود. اگر حقی هم داشتید که نداشتید می‌توانستید به خاطر انقلاب از حق خودتان بگذرید. خدشه‌ای که به افتخار انقلاب اسلامی وارد شد به دلیل لجاجت شما بود.

وی تصریح کرد: اینگونه نیست که فتنه ۸۸ تمام شده باشد. چون دشمن بیکار ننشسته است. اگر دشمن از تهدید دشمنی و کینه‌توزی کناره‌گیری کرد، ممکن است شما خیالتان راحت باشد. فتنه ۸۸ در ادامه قائله منافقین و جنگ تحمیلی بود. اگر مسیر قانونی را برای حل مشکلات و اختلافات برنگزینیم به فتنه ۸۸ دیگر و مشابه آن می‌رسیم و اینجاست که هوشیاری مردم را می‌طلبد و تأکید مقام معظم رهبری بر افزایش بصیرت به همین دلیل است. مردم باید بدانند که دشمن در چه سطحی و چگونه برنامه‌ریزی می‌کند. به همین دلیل معظم‌له بر انقلابی‌گری و انقلابی ماندن تأکید دارند. فتنه ۸۸ می‌تواند برگردد. ما در دوره ائمه معصوم(ع) هم این مشکلات را داشته‌ایم. عده‌ای می‌آمدند و افراد را گمراه می‌کردند. راهکار آن این است که چشم‌مان به رهنمودهای مقام معظم رهبری باشد و درود به امام راحل که با پیگیری‌های این بزرگ‌مرد ولایت فقیه اصلی در قانون اساسی شد. هوشیار باشیم و از منافع مردم حمایت کنیم. اجازه ندهیم حقی از مردم تضییع شود.


منبع : پایگاه خبری انتخاب

              

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید