امروز : دوشنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۵۸

نعمتی: خواهش می‌کنم موضوع انتخابات را تمام کنید

نماینده تهران در واکنش به نطق کواکبیان درباره نتیجه انتخابات ریاست جمهوری گفت: آقای کواکبیان انتخابات تمام شده است و ما به عنوان اصولگرایان معتدل در کنار اصلاح‌طلبان برای پیروزی آقای روحانی تلاش کردیم. اکنون انتخابات تمام شده است، خواهش می کنم شما هم موضوع انتخابات را تمام کنید.
نعمتی: خواهش می‌کنم موضوع انتخابات را تمام کنید
یکشنبه | ۱۳۹۶/۰۹/۲۶ - ۱۹:۲۳ |
کد خبر : ۴۶۷۰ |
سیاسی

به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی باز انتخابات، بهروز نعمتی در پایان جلسه علنی امروز (یکشنبه) در واکنش به نطق میاندستور کواکبیان گفت: آقای کواکبیان ما همه در انتخابات برای پیروزی آقای روحانی زحمت کشیدیم و خود شما شاهدید که اصولگرایان معتدل شبانه روز در سراسر کشور تلاش می کردند و این بر کسی پوشیده نسیت.

وی افزود: شما و ما در شهرستانها و سراسر کشور ستادهای مختلفی تشکیل دادیم و همه دیدند که اصولگرایان معتدل چقدر تلاش کردند ما از این نوع نگاه و تفکری همچون آقای کواکبیان گلایه مندیم.

نعمتی ادامه داد: آقای کواکبیان انتخابات ریاست جمهوری تمام شده چرا آنقدر آن را تکرار می کنید و دامن می زنید؟ چه چیزی را می خواهید ثابت کنید؟ همانطور که شما به رئیس جمهور رای دادید، ما و ۲۴ میلیون به آقای روحانی رای دادیم. البته که حتی برای انتخاب استانداران و فرمانداران از هیچ یک از ما نظرخواهی نشد آقای روحانی به صراحت گفت که بر او برای انتصاب افراد حجت تمام شده است.

وی تاکید کرد: قطعا رای ۲۴ میلیونی آقای روحانی تنها با رای اصلاح‌طلبان و اصولگرایان معتدل جمع نمی شد. همه در کنار هم بودیم و مردم رای دادند که اگر اینطور نمی شد همان برادرانی که شما آنها را تندرو می خوانید، رئیس جمهور می شدند.

نعمتی در پایان گفت: آقای کواکبیان شما فردی باتجربه با سابقه کار سیاسی هستید. دیگر زدن ریشه‌ها بس است. خواهش می‌کنم موضوع انتخابات را تمام کنید.


منبع : ايسنا

              

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید