امروز : چهارشنبه ۰۳ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۵۸

صالحی امیری در دو راهی کمیته ملی المپیک و شهرداری!

انتخاب "صالحی امیری" به عنوان خبره ورزشی در مجمع انتخاباتی کمیته ملی المپیک نمی‌توانست بی‌هدف باشد اما با اظهارنظر تردیدآمیز شهردار تهران درباره احتمال جدایی او از شهرداری، حرف و حدیث‌های جدیدی به راه افتاده است.
صالحی امیری در دو راهی کمیته ملی المپیک و شهرداری!
پنج شنبه | ۱۳۹۶/۰۹/۲۳ - ۲۳:۵۱ |
کد خبر : ۴۵۳۱ |
سیاسی

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی باز انتخابات، از مدت‌ها قبل زمزمه حضور رضا صالحی امیری در انتخابات کمیته ملی المپیک به گوش می رسید و با انتخاب او به عنوان یکی از خبرگان ورزشی، صالحی امیری اصلی ترین گزینه برای ریاست کمیته ملی المپیک محسوب شد. صالحی امیری تنها مشکلی که دارد بحث دوشغله بودنش هست و اینکه در صورت حضور در کمیته ملی المپیک باید از معاونت فرهنگی اجتماعی شهرداری استعفا دهد اما شهردار تهران در گفت‌وگویی تلویزیونی عنوان کرد که فکر می‌کند او ماندن در شهرداری را ترجیح دهد.

از آن طرف شنیده می‌شود صالحی امیری تصمیم به ثبت نام در انتخابات دارد و البته انتخاب او در خبرگان ورزشی هم بدون برنامه نبوده است. در واقع اگر صالحی امیری واقعا قصد ورود به انتخابات کمیته ملی المپیک را نداشت دلیلی هم برای انتخابش به عنوان خبره ورزشی وجود نداشت. چراکه او تنها از طریق خبرگان ورزشی می تواند عضو مجمع کمیته ملی المپیک شود و در انتخابات کاندیدا باشد.

با این حال باید دید صالحی امیری چه تصمیمی می‌گیرد، هر چند که نجفی شهردار تهران هم به قاطعیت عنوان نکرد صالحی امیری در شهرداری ماندنی است و از عبارت "فکر می کنم" استفاده کرد.

شاید چون شهرداری یک نهاد غیر دولتی غیر انتفاعی محسوب می‌شود، تصور بر این بوده حضور صالحی امیری در هر دو پست مشکلی ایجاد نمی‌کند اما اکنون بحث دوشغله بودن مطرح شده همگان دچار تردید شده‌اند.

حالا باید دید صالحی امیری چه تصمیمی خواهد گرفت و آیا با نیامدنش به مجمع انتخابات کمیته ملی المپیک همه معادلات را بر هم خواهد زد.

              

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید