امروز : سه شنبه ۱۴ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۱۶
اختصاصی /

فائزه و مادرش نتوانستند وارد دانشگاه تهران شوند+ عکس

عفت مرعشی همسر مرحوم آیت الله هاشمی رفسنجانی و فائزه دختر آیت الله به دلیل شلوغی و عدم هماهنگی در باز کردن درب ها نتوانستند وارد دانشگاه تهران شوند و نماز میت را بر بالای سر آیت الله بخوانند.
فائزه و مادرش نتوانستند وارد دانشگاه تهران شوند+ عکس
چهارشنبه | ۱۳۹۵/۱۰/۲۲ - ۱۲:۳۳ |
کد خبر : ۳۵۸ |
سیاسی

به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی باز انتخابات، مراسم وداع و نماز و تشییع پیکر آیت الله هاشمی رفسنجانی امروز در حالی برگزار شد که عفت مرعشی همسر و  فائزه هاشمی دختر آیت الله هاشمی و جمعی ازاقوام در جه یک به دلیل شلوغی و برخی ناهماهنگی ها نتوانستند وارد دانشگاه تهران شوند و محافظان و اقوام وی هر تلاشی کردند متاسفانه به دلیل شلوغی و بسته شدن درب ورودی اصلی دانشگاه تهران نتوانستند وارد محوطه دانشگاه شوند و در مراسم و نماز بر پیکر ایشان نتوانستند حضور پیدا کنند.

بنابراین گزارش، فائزه هاشمی هر تلاشی کرد ولی همه پیام ها از این حکایت داشت که درب ها بسته است فشار جمعیت به حدی است که برای خانم مرعشی و شما خطرناک است و درست پشت درب های اصلی دانشگاه تهران داخل ماشین اس ان جی، پخش مستقیم صدا و سیما مستقر شدند و فائزه بیرون از ماشین به همراه بیش از 40 نفر از اقوام خود خارج از دانشگاه ماندند.

این گزارش می افزاید سران و مقامات و نمایندگان مجلس با اطلاع از این موضوع برای عرض تسلیت خدمت ایشان رسیدند و تسلیت گفتند.

به گزارش خبرنگار باز انتخابات سردار اشتری فرمانده نیروی انتظامی با حضور در کنار خانواده هاشمی ضمن تسلیت به ایشان گفتند سریعا مراتب ورود وی به داخل دانشگاه را هماهنگ خواهند کرد ولی متاسفانه تا پایان مراسم خبری از هماهنگی برای ورود به دانشگاه صورت نگرفت.

در حالی که نگرانی فائزه هر لحظه بیشتر می شد گفت الان نبود مادر و من در مراسم به عنوان مخالفت انشالله مطرح نشود. خلاصه از صداهایی که از  بلند گوها پخش می شد مشخص شد که نماز رهبرانقلاب بر پیکر مطهر آیت الله هاشمی آغاز شده که عفت مرعشی همسر آیت الله از خودرو پخش زنده صدا و سیما درخواست کرد که اجازه دهند از طریق تلویزیون های این فرستنده شاهد مراسم باشند. در حالی  فائزه و خانم مرعشی  اشک می ریختند حاضران را تحت تاثیر قرار گرفتند و از راه دور خودروی حامل پیکر همسرو پدرشان را از راه دور دیدند که به سمت بهشت زهرا می رود.

خانم معصومه ابتکار، مصباحی مقدم نماینده سابق مجلس و رئیس کمیسیون اصل نود، فلاحیان وزیر سابق اطلاعات تا پایان مراسم در کنار خانواده هاشمی مانند.

 

 خبرنگار و عکاس: مجید قاضی پور

                

برچسب ها :

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید