امروز : یکشنبه ۰۳ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۱۷

طاهرنژاد: هیچ کمیته ی انتخاباتی در شورای هماهنگی جبهه اصلاحات شکل نگرفته است

یک عضو شورای هماهنگی جبهه اصلاحات گفت:در انتخابات با شورای سیاستگذاری اصلاح طلبان همکاری می کنیم و هیچ کمیته،هسته یا کمیسون انتخاباتی در شورای هماهنگی برای انتخابات ٩٦ شکل نگرفته است.
طاهرنژاد: هیچ کمیته ی انتخاباتی در شورای هماهنگی جبهه اصلاحات شکل نگرفته است
یکشنبه | ۱۳۹۵/۱۰/۱۹ - ۰۰:۱۳ |
کد خبر : ۳۴۳ |
سیاسی

به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی باز انتخابات، یدالله طاهرنژاد، در ارتباط با نحوه  ورود شورای هماهنگی جبهه اصلاحات به انتخابات سال ٩٦ اظهار کرد: همان طور که پیش از این نیز گفته شد، براساس رای قاطع اکثریت اعضا مقرر شده تا شورای هماهنگی جبهه اصلاحات فعالیت‌های خود رادر قالب جمع بزرگتر اصلاح طلبان یعنی شورای عالی سیاستگذاری انتخاباتی اصلاح طلبان پیش بگیرند.
وی ادامه داد: بنابراین جبهه اصلاحات فعالیت های انتخاباتی خود را در قالب این همکاری ساماندهی خواهد کرد و هیچ کمیته، هسته یا کمیسیونی به عنوان کمیته ی انتخاباتی ندارد.
طاهرنژاد خاطر نشان کرد:از آنجایی که اکثریت اعضای شورای هماهنگی عضو شورای سیاستگذاری نیز هستند هماهنگی های ذکر شده توسط ایشان صورت می گیرد و نماینده ی جدایی از سوی جبهه اصلاحات برای مذاکره با شورای هماهنگی فرستاده نمی‌شود.
وی در پایان گفت:تاکید شورای هماهنگی جبهه اصلاحات بر وحدت میان اصلاح طلبان است و امیدواریم حاصل همکاری میان اصلاح طلبان برگزاری انتخاباتی پرشور، با نشاط و با شکوه در سال ٩٦باشد و برکات آن به نظام باز گردد.

 

 

 

منبع: خبرگزاری ایسنا

              

برچسب ها :

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید