امروز : یکشنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۱۷

سفارت ایران در لندن با خانواده قربانیان زلزله غرب کشور همدردی کرد

سفارت ایران در لندن با ارسال پیامی با خانواده‌ قربانیان و آسیب‌دیدگان زلزله یک‌شنبه شب در غرب کشورمان همدردی کرد.
سفارت ایران در لندن با خانواده قربانیان زلزله غرب کشور همدردی کرد
چهارشنبه | ۱۳۹۶/۰۸/۲۴ - ۰۰:۵۱ |
کد خبر : ۳۰۵۵ |
سیاسی

به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی باز انتخابات، سفارت جمهوری اسلامی ایران در لندن ضمن ابراز تاسف عمیق از حادثه دلخراش زلزله در غرب ایران و نیز بخش‌هایی از کشور همسایه عراق و تسلیت و ابراز همدردی با خانواده‌های قربانیان و مجروحان این حادثه و نیز تسلیت به خانواده ایرانیان مقیم انگلستان که در این حادثه برخی از بستگان خود را از دست داده‌اند، از پیام‌های تسلیت و همبستگی ایرانیان مقیم، مقامات دولتی و غیر دولتی و نیز مردم این کشور در روز گذشته و اعلام امادگی برای کمک به دولت و ملت ایران در این شرایط دشوار قدردانی می‌کند.

با توجه به تماس‌های متعدد و اعلام آمادگی نهادهای مدنی و دولتی برای ارائه کمک‌های دارویی و نیازهای فوری انسانی به مراکز آسیب دیده، ضمن تشکر به این وسیله اعلام می‌دارد که شماره حساب‌های بانکی برای کمک‌های مالی هم‌وطنان در ایران و همچنین ایرانیان خارج از کشور و اتباع علاقمند خارجی از سوی هلال احمر جمهوری اسلامی ایران اعلام شده است.

در حال حاضر نیازهای دارویی و کمک‌های اولیه فوری از طریق منابع دولتی و کمک‌های مردمی در داخل کشور تامین شده است. البته با توجه به شرایط در صحنه و در صورت نیاز به دریافت کمک‌های دارویی و کالاهای دیگر، مراتب در روزهای آینده به اطلاع عموم خواهد رسید.

              

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید