امروز : شنبه ۰۲ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۱۶

بازنشستگی علت تغییر فرماندار کرمان

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کرمان با بیان این‌که فرماندار کرمان بازنشسته شده است، گفت: سیاست دولت این است که از نیروهای جوان استفاده کند و افرادی در سن بازنشستگی را بازنشسته کند.
بازنشستگی علت تغییر فرماندار کرمان
یکشنبه | ۱۳۹۶/۰۶/۱۹ - ۱۹:۴۱ |
کد خبر : ۲۴۹۹ |
سیاسی

به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی باز انتخابات، «حمید ذکاءاسدی» پیش از ظهر امروز 19 شهریورماه در مراسم تودیع و معارفه فرماندار کرمان با تبریک عید غدیر خم، گفت: برگزاری انتخابات امن و سالم از توفیقات «محمدعلی توحیدی»، فرماندار سابق کرمان است.

وی توحیدی را از با سابقه‌ترین فرمانداران کشور دانست و خاطرنشان کرد: «محمدعلی توحیدی» همواره اجرای قانون سرلوحه اقداماتشان بوده و هرگز تسلیم سیاست‌ها نشده است.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کرمان با اعلام این خبر که فرماندار کرمان بازنشسته شده است نه برکنار، تصریح کرد: سیاست دولت این است که از نیروهای جوان استفاده کند و افرادی که در سن بازنشستگی هستند، بازنشسته کند.

وی با بیان این مطلب که توحیدی مدیریت جهادی داشتند، افزود: «علی بابایی» حدود 20 سال خدمات توسعه‌ای و عمران شهری داشته‌اند و کسی آشناتر از مسایل توسعه‌ای که جزو اهداف اصلی استان است، نمی‌شناسیم.

ذکاءاسدی یکی از رازهای موفقیت فرماندار جدید را تعامل با نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی دانست و گفت: ما بدون هماهنگی و تعامل با همه مقامات استان کرمان اقدامی انجام نمی‌دهیم.

وی با اشاره به بودجه ناچیز دولت برای اقدامات عمرانی، اظهار کرد: بدون حضور بخش خصوصی نمی‌توانیم توسعه استان را رقم بزنیم.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کرمان افزود: استان کرمان در مبارزه با حاشیه‌نشینی در رتبه اول کشور قرار دارد، به گونه‌ای که ساماندهی حاشیه‌ها و امنیت، سلامت اقدامات شایسته‌ای در استان کرمان انجام شده است و استان کرمان استان برتر از لحاظ سلامت و جزو سه استان برتر امنیت کشور انتخاب شده است.

وی با اشاره به یکی از افتخارات بزرگ استان کرمان، تصریح کرد: شهر اقتصاد مقاومتی قلعه‌گنج به‌عنوان شهر نمونه «اقتصاد مقاومتی» کشور برگزیده شده است و رهبر معظم انقلاب نیز مهر تائید بر اقدامات اقتصاد مقاومتی انجام شده در شهرستان قلعه‌گنج زده‌اند.

ذکاءاسدی با بیان این مطلب که اقتصاد و رفاه مردم باید در اولویت قرار گیرد، تصریح کرد: برای دستیابی به اقتصاد پایدار و افزایش رفاه مردم با مشارکت مردم نیاز است.

 در این مراسم از خدمات 35 ساله «محمدعلی توحیدی» فرماندار سابق شهر کرمان تقدیر و تشکر شد و «علی بابایی» به‌عنوان فرماندار جدید کرمان معرفی شد.

پیگیری پایان پروژه‌های نیمه‌تمام کرمان از مهم‌ترین اولویت‌های کاری فرماندار جدید

«علی بابایی»، فرماندار جدید کرمان هم پیش از ظهر امروز 19 شهریورماه در مراسم تودیع و معارفه فرماندار کرمان گفت: وابسته به هیچ حزب و جناحی نیستم و مصلحت مردم را فدای هیچ یک از این موارد نخواهیم کرد و شعارم توسعه و ولایت‌مداری است و صرفاً برای مردم و توسعه شهر کرمان کار و تلاش خواهم کرد تا بتوانیم امید به آینده در میان مردم تقویت کنیم.

وی با بیان این‌که ارایه خدمت به مردم مهم‌ترین مسأله مسئولان است، ادامه داد: مردم‌مداری بر پایه قانون، مشارکت حداکثری، توجه به امنیت، عدالت اجتماعی، حقوق شهروندی از برنامه‌هایی است که مدیران باید مدنظر قرار دهند تا بتوانیم به‌نحو احسن توسعه استان را رقم بزنیم.

فرماندار جدید کرمان با تأکید بر آن‌که باید اقدامات عمرانی که در کرمان آغاز شده را هر چه سریع‌تر به پایان برسانیم، تصریح کرد: پیگیری پروژه‌های نیمه‌تمام شهرستان کرمان از اولویت‌های کارهای بنده در فرمانداری کرمان خواهد بود.

وی با بیان این‌که تعامل با شورای شهر و شهردار را خواهیم داشت تا بتوانیم در راستای توسعه شهرستان گام برداریم، اظهار کرد: جلوگیری از توسعه حاشیه نشینی و همچنین جذب سرمایه گذار در پروژه های مشارکتی در شهرستان کرمان و پر شدن خلاء  کمبود اعتبارات دولتی با سرمایه گذاری خصوصی از دیگر برنامه های جدید فرمانداری کرمان است.

بابایی افزود: وابسته به هیچ حزب و جناحی نیستم و مصلحت مردم را فدای هیچ یک از این موارد نخواهیم کرد و شعارم توسعه و ولایتمداری است و صرفاً برای مردم و توسعه شهر کرمان کار و تلاش خواهم کرد تا بتوانیم امید به آینده در میان مردم تقویت کنیم.

وی یادآور شد: تفکرات قدیمی را باید کنار گذاشت تا گام‌های اساسی در جهت توسعه شهرستان کرمان برداشته شود.

خدمت صادقانه فارغ از همه گرایش‌های سیاسی

«محمدعلی توحیدی»، فرماندار سابق کرمان پیش از ظهر امروز 19 شهریورماه در مراسم تودیع و معارفه فرماندار کرمان با اشاره به اقداماتش در شرایط بد آب و هوایی افزود: همواره در 35 سال اقداماتی که وظیفه‌ام بود، بدون در نظر گرفتن شرایط دشوار در سریع‌ترین زمان خود را به محل حادثه رسانده و در جهت برطرف کردن مشکل اقدامات لازم را انجام داده‌ام.

وی گفت: همه تلاش خود را در 35 سال خدمت فارغ از تأثیر جناح و حزب برای این‌که بتوانم گره‌ای از مشکلات مردم باز کنم را انجام داده‌ام.

فرماندار سابق کرمان فرمانداری 7 شهرستان را از سوابق خود دانست و خاطرنشان کرد: طی چند سال خدمتم فراز و نشیب‌های زیادی داشتم و معتقد بودم که این نظام باید پایدار باشد، بنابراین فارغ از هر گونه گرایش سیاسی خدمت کرده‌ام.

توحیدی با اشاره به اقدامات خود در شرایط بد آب و هوایی افزود: همواره در 35 سال اقداماتی که وظیفه‌ام بود، بدون در نظر گرفتن شرایط دشوار در سریع‌ترین زمان خود را به محل حادثه رسانده و در جهت برطرف کردن مشکل اقدامات لازم را انجام داده‌ام.

وی رمز توفیق را در همدلی، همپوشانی و هم‌افزایی دانست و خطاب به مسئولان گفت: فرصت‌ها سریع در گذر هستند و باید از فرصت‌هایی که برای خدمت‌رسانی به مردم را داریم را قدر بدانید.

توحیدی برگزاری جشنواره‌ها، اقدامات عمران شهری، توجه به روستاها، برگزاری سخنرانی‌ها، یک رکورد در عمران روستایی‌ها توانسته‌ایم بزنیم و ... از اقداماتی که در دوران فرمانداری کرمان برشمرد.

وی یکی از مهم‌ترین رمزهای موفقیت‌های خود را همراهی خانواده خود دانست و خاطرنشان کرد: در بیش از 30 انتخابات مسئول بوده‌ام و در این مدت حتی یک صندوق ابطال نداشته‌ام که نشان‌دهنده خدمت صادقانه و وجدان کاریم است.

فرماندار سابق کرمان امنیت شهرستان کرمان یکی از توفیقات مهم نام برد و خاطرنشان کرد: افزایش شاخص‌های امنیتی گواه بر این مدعاست.

              

برچسب ها :

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید