امروز : یکشنبه ۰۳ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۳۰

یک مشاور دیگر ترامپ استعفا می‌کند

مشاور شخصی رئیس جمهوری آمریکا که نامه وی برای اخراج رئیس سابق اف.بی.آی را به مقر این سازمان برده بود، قصد دارد تا اواخر ماه جاری میلادی از سمتش کناره گیری کند.
یک مشاور دیگر ترامپ استعفا می‌کند
شنبه | ۱۳۹۶/۰۶/۱۱ - ۲۰:۳۰ |
کد خبر : ۲۴۶۸ |
سیاسی

به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی باز انتخاباات، به نقل از شبکه خبری سی.ان.ان، کیث شیلر، که سابق بر این بادی گارد دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا بود و بعدا رئیس عملیات دفتر کار وی شد یکی از مشاوران ترامپ بود که نامه اخراج جیمز کومی، مدیر سابق اف.بی.آی را به مقر این اداره برد. کومی در آن زمان در لس آنجلس بود.

ترامپ ماه گذشته میلادی شیلر را به دفتر کار "جورج جیجکاس"، مشاور سابق کاخ سفید در امور لجستیکی فرستاد تا به وی اعلام کند هرگز نباید بار دیگر راهپیمایی ضد ترامپ برگزار کند؛ جیجیکاس به خاطر راهپیمایی ۲۲ اوت سال جاری میلادی در فونیکس باعث نارضایتی ترامپ شده بود.

شیلر گفته برای یک شغل با درآمد بهتر قصد دارد تا سمتش را در کاخ سفید کنار بگذارد.

مبلغ دریافتی سالانه شیلر ۱۶۵ هزار دلار است اما سال قبل ۲۹۴ هزار دلار از سازمان ترامپ، کمپین انتخاباتی ترامپ و کمپانی بادی گاردها موسوم به "KS Global Group LLC" حقوق می گرفت.

شیلر به دنبال شغلی بسیار پر درآمدتر از آن سمتی است که در کاخ سفید دارد.

وی که سابق بر این بازرس پلیس نیویورک بود، در سال ۱۹۹۹ به عنوان بادی گارد پاره وقت ترامپ استخدام شد و بعدا برای کار تمام وقت پلیس نیویورک را ترک گفت.

              

برچسب ها :

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید