امروز : سه شنبه ۰۴ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۱۰
اختصاصی /

نعیمه اشراقی حمایت بیت امام راحل (ره) از حسن روحانی را اعلام کرد/ "ما خواهان قانونى عمل كردن در موضوع حصر و بازگشت محمد خاتمى به صحنه سياسى كشور هستيم "

نعیمه اشراقی عصر امروز در جمع حامیان ورزشکار حسن روحانی در سالن والیبال تهران حضور یافت و حمایت بیت امام خمینی (ره) را اعلام کرد.
نعیمه اشراقی حمایت بیت امام راحل (ره) از حسن روحانی را اعلام کرد/ "ما خواهان قانونى عمل كردن در موضوع حصر و بازگشت محمد خاتمى به صحنه سياسى كشور هستيم "
پنج شنبه | ۱۳۹۶/۰۲/۲۸ - ۰۱:۵۹ |
کد خبر : ۱۷۹۳ |
سیاسی

به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی باز انتخابات، خبرنگار: قاسم قاضی پور-  در آخرین روز تبلیغات کاندیداهای ریاست جمهوری، حامیان حسن روحانی گردهمایی بزرگ ورزشکاران را در سالن والیبال خیابان حجاب تهران برگزار کردند.

در این گردهمایی محسن هاشمی، مازنی، نعیمه اشراقی و تنی چند از سیاستمداران سخنرانی کردند.

نعمیه اشراقی که به همراه دختر خود برای حمایت از حسن روحانی در سالن والیبال حضور یافته بود ضمن حمایت بیت امام (ره) از حسن روحانی سخنان خود را اینگونه آغاز کرد:

به نام خدا

به نام ایران

به نام اسلام

من امروز آمده ام تا حمایت بیت امام خمینی (ره) را از جناب آقای دکتر روحانی اعلام کنم. و دلیل این انتخابم را بگویم.

نعمیه اشراقی ادامه داد: ما امروز، از 4 سال قبل از انتخاب دکتر روحانی مطمئن تر، با اراده تر و محکم تر هستیم،  ما در این 4 سال به مسیری که دکتر روحانی انتخاب کرده رای می دهیم، انتخاب درست مسیر، ما به تفکر و بینش رای می دهیم ما از این‌که دکتر روحانی مشکل کشور را متوجه شد و فضای دیپلماسی را باز کرد به این دلایلی که گفتم به دکتر روحانی رای خواهیم داد.

رئیس جمهور رهبر دینی و مذهبی وعقیدتی نیست، مهمترین وظیفه رئیس جمهور حفظ منافع ملت است . ما به رئیسی جمهوری رای می دهیم که تکلیف را می داند و به وظایف قانونی خود عمل می کند.

نوه حضرت امام با بیان اینکه حسن روحانی می داند که باید برای کشور امنیت و برای مردم  رفاه ایجاد کند، خاطر نشان کرد:  روحانی می داند ما مردم به دنبال آزادی هستیم، رئیس جمهورباید آزادی را برای ما به ارمغان بیاورد.

نعیمه اشراقی به  ممنوع سفر و ممنوع تصویری خاتمی اشاره کرد و اظهار داشت: "ما خواهان قانونى عمل كردن در موضوع حصر و بازگشت محمد خاتمى به صحنه سياسى كشور و حضور وی در مراجع تصمیم گیری هستیم و چرا باید خاتمی را خانه نشین کنند. "

وی با خطاب قرار دادن رهبر انقلاب گفت: ما خواهان قانونى برخورد كردن با موضوع حصر هستيم. ما به دنبال قانون هستیم ما ملت قانونمدار بوده و هر چه قانون بگوید ما مطیع خواهیم بود.

اشراقی با بیان اینکه  قوه قضائیه در مقابل ممنوع تصویری و حصر رهبران جنبش سبز جوابی جزء گفتن این جمله که ما با رافت اسلامی رفتار کرده ایم چیزی نبوده اظهار داشت: ما خواهان اجرای قانون هستیم و ملت ما ملتی قانون  مدار است، با زندانیان باید با قانون رفتار شود.

وی در بخشی دیگری از سخنان خود به اقتصاد و بهبود اوضاع اقتصادی و گشایش در کارها اشاره کرد و گفت:  سرمايه گذارى خارجى براى ما امنيت مي‌آورد، همانطور توقعمان از آقاى روحانى براى چهارسال آينده ايجاد شتاب براى رسيدن به جامعه ى مدنى است.

حاضران در جای جای سخنرانی نعیمه اشراقی نوه مام راحل با تشویق های پیاپی صحبت های وی را تایید کردند، و خواستار شکستن حصر شدند.

خبرنگار: قاسم قاضی پور

              

برچسب ها :

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد

کاربرانی که در این گفتگو شرکت کرده اند