وی افزود : من معتقدم که برای تعیین روند حرکت کشور راهی جز در پای صندوق های رای وجود ندارد و مردم این مهم را با درایت درک کرده اند.

ناصری همچنین ضمن تاکید بر اهمیت انتخابات شورای شهر و روستا در کنار انتخابات ریاست جمهوری عنوان کرد : شورای شهر و روستا نیز از ارکان مهمی است که در جهت دهی رویکرد توسعه شهرها بخصوص تهران تاثیر اساسی خواهد داشت و باید به آن نیز توجه جدی داشته باشیم.

وی تاکید کرد : جوانان و مردم فهیم ما بدانند که اگر بعضا به ربخی مسائل نیز نقدی دارند، مرجع پاسخگویی به مطالبات شان صندوق رای خواهد بود و اگر در انتخابات حضور همه جانبه و جدی داشته باشیم، می توانیم این مطالبات را پیگیری کنیم.

نایب رئیس کانون نمایندگان ادوار مجلس همچنین ضمن اشاره به حمایت های بدنه روحانیت از شخص دکتر روحانی یادآور شد : ایشان فرزند حوزه هستند و از روحانیون تراز اول آن بحساب می آیند. شخصی مانند دکتر روحانی که در مقام مجتهد چند دوره مجلس خبرگان رهبری امروز پا به عرصه گذاشته، افتخار همه ما است و حوزه فرزند خود را رها نخواهد کرد.

وی تصریح کرد : امروز بیش از ده هزار نفر از روحانیون حوزه های مختلف کشور در ستادهای حمایتی دکتر روحانی فعال هستند و این حرکت بر خلاف برخی آقایان که سعی داشتند روحانیون را بعضا با تطمیع و تهدید به حمایت از خود و افکارشان وادارند، به شکل خودجوش و مسئولانه شکل گرفته است.

حجت الاسلام ناصری یادآور شد : امروز غاطبه روحانیون کشور اعم از شیعه و اهل تسنن حامی روحانی هستند و ما دو جزوه نیز از اظهارات بزرگان حوزه در حمایت از ایشان تنظیم و منتشر کردیم که به اطلاع مردم برسد.

رئیس ستاد روحانیون حامی دکتر روحانی در پایان نیز گفت : امیدواریم مردم همراه با روحانیت آگاه و روشن بین در صحنه حاضر شده و حماسه 29 اردیبهشت ماه را در تاریخ جاودانه کنند.