به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی باز انتخابات، به نقل از سحر - پایگاه اطلاع رسانی ستاد انتخاباتی دکتر حسن روحانی - این رسانه‌ها از بس در تلاش برای تخریب روحانی هستند فراموش کرده‌اند که با تخریب محافظان روحانی، عملاً در حال تخریب بخش مهمی از نیروهای سپاه هستند.

 برخورد با مهاجمان، از بدیهی‌ترین وظایف محافظین است و هرگونه قصور و کوتاهی، صدمات جبران‌ناپذیری در پی خواهد داشت. باید قدردان زحمات آنان بود و نباید به نحوی عمل کرد که موجب تخریب وجهه آنان در جامعه شود و این‌گونه وانمود شود که محافظان، مانعی برای دسترسی مردم به مقامات نظام هستند.

خبرسازی‌هایی از قبیل اقدامی که خبرگزاری دانشجو انجام داده است و در مورد محافظان رئیس‌جمهور، وارونه نمایی کرده است مصداق بارز نمک‌نشناسی و بی‌خردی محض است.

 یکی از مقامات عالی رتبه در تیم حفاظتی دکتر روحانی در گفتگوی غیررسمی در خصوص حواشی اتفاقات رخ داده در بازدید رئیس‌جمهور در معدن یورت آزادشهر، ضمن دلخوری و افسوس نسبت به حاشیه‌سازی‌های رسانه‌ای در خصوص تیم حفاظتی دکتر روحانی گفت: تیم حفاظتی رئیس‌جمهور در این ایام [انتخابات ریاست جمهوری] در اوج آمادگی است اما ما با درک شرایط روحی و روانی بازماندگان کوچک‌ترین برخوردی با حادثه دیدگان معدن نداشتیم. در تمامی تصاویر و فیلم‌ها مشخص است که همکاران بنده با هوشیاری بالا صرفاً به دنبال حفظ آرامش بودند و کوچک‌ترین تعرضی به معترضان نداشتند. متأسفانه ما آن‌قدر مظلومیم که حتی نمی‌توانیم در برابر این هجمه‌ها از خود دفاع کنیم.

منبع: رویداد 24