امروز : یکشنبه ۰۸ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۱۰

۶۰ درصد آمریکایی‌ها در انتخابات ۲۰۲۴ به فردی غیر از بایدن رای می‌دهند

نتایج نظرسنجی جدید شبکه فاکس نیوز نشان داد، اگر انتخابات ۲۰۲۴ اکنون برگزار می‌شد، از هر ۱۰ رای‌دهنده شش تن به نامزدی به جز جو بایدن رای می‌دادند.
۶۰ درصد آمریکایی‌ها در انتخابات ۲۰۲۴ به فردی غیر از بایدن رای می‌دهند
دوشنبه | ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ - ۲۳:۵۹ |
کد خبر : ۱۳۷۶۸ |
بین الملل
 

به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی باز انتخابات، به نقل از پایگاه خبری هیل، این نظرسنجی نشان داد که ۶۰ درصد از رای‌دهندگان آمریکایی تاکید دارند که از فردی به غیر از جو بایدن، رئیس جمهوری آمریکا حمایت می‌کنند و تنها ۳۶ درصد اعلام کردند که به بایدن رای خواهند داد.

تنها بیش از یک پنجم از رای دهندگان یعنی حدود ۲۱ درصد گفتند که "قطعا" از انتخاب مجدد بایدن حمایت می‌کنند، در حالی که ۴۴ درصد تاکید کردند که "قطعا" از فرد دیگری حمایت خواهند کرد.

در مقابل، درصد رای‌دهندگانی که در ژانویه سال ۲۰۱۸ میلادی اعلام کرده بودند که از فردی به غیر از دونالد ترامپ، رئیس جمهور سابق حمایت خواهند کرد، هرگز بیشتر ۵۶ درصد نشده بود. ۵۴ درصدی که در سپتامبر ۲۰۱۰ گفتند به فردی به غیر از باراک اوباما، رئیس جمهوری اسبق آمریکا رای خواهند داد نیز بالاترین درصد ثبت شده در دوران تصدی وی در کاخ سفید بود.

این نظرسنجی شبکه فاکس نیوز که روز یکشنبه منتشر شد همچنین نظر شرکت‌کنندگان را درباره عملکرد شغلی بایدن پرسید که نسبت به هفته‌های اخیر کاهش داشته است. براساس این نظرسنجی، ۵۲ درصد از رای‌دهندگان گفتند که از عملکرد بایدن به عنوان رئیس جمهور راضی نیستند، در حالی که ۷۴ درصد رضایت خود را از عملکرد شغلی وی ابراز کردند.

این نظرسنجی همچنین نشان داد، ۵۲ درصد از نحوه مدیریت بایدن در مبارزه با پاندمی کرونا ناراضی هستند، در حالی که این آمار اوایل سال گذشته ۳۴ درصد بود.

در این نظرسنجی که بین ۱۶ تا ۱۹ ژانویه برگزار شد، ۱۰۰۱ تن شرکت داشتند و حاشیه خطای آن سه درصد اعلام شده است.

                

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید