امروز : یکشنبه ۱۶ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۵۷

ترکیب هیات رئیسه کمیسیون‌های مجلس یازدهم در سال سوم

ترکیب هیات رییسه کمیسیون‌های تخصصی مجلس شورای اسلامی در سومین سال فعالیتشان مشخص شد.
ترکیب هیات رئیسه کمیسیون‌های مجلس یازدهم در سال سوم
پنج شنبه | ۱۴۰۱/۰۴/۰۲ - ۲۳:۰۵ |
کد خبر : ۱۴۱۶۷ |
سیاسی
 

به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی باز انتخابات، انتخابات کمیسیون‌های تخصصی مجلس شورای اسلامی طی روزهای گذشته برگزار شد و بر اساس آن اعضای هیات رییسه این کمیسیون‌ها در سومین سال فعالیت مجلس یازدهم به شرح زیر انتخاب و تعیین شدند.

 

کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری

رئیس: علیرضا منادی سفیدان

نواب اول و دوم: سید محمد مولوی و مهدی اسماعیلی

سخنگو: رضا حاجی پور

دبیر اول و دوم: محمدرضا احمدی و شیوا قاسمی پور

کمیسیون اجتماعی

رئیس: مهدی عیسی زاده   

نواب اول و دوم: ولی اسماعیلی و عباس گودرزی

سخنگو: حسن لطفی

دبیر اول و دوم: کیومرث سرمدی و حسین حاتمی

کمیسیون اقتصادی

رئیس: محمدرضا پورابراهیمی

نواب اول و دوم: شهباز حسن پور و محمد باقری بناب

سخنگو: مهدی طغیانی

دبیر اول و دوم: سید غنی نظری و انور حبیب زاده بوکانی

کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی

رئیس: وحید جلال زاده

نواب اول و دوم: ابراهیم عزیزی و عباس مقتدایی

سخنگو: ابوالفضل عمویی

دبیر اول و دوم: علی علیزاده و یعقوب رضازاده

کمیسیون انرژی

رئیس: فریدون حسنوند

نواب اول و دوم: موسی احمدی و سهراب گیلانی

سخنگو: مالک شریعتی

دبیر اول و دوم: عبدالعلی رحیمی مظفری و حسین حسین زاده

کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات

رئیس: حمیدرضا حاجی بابایی

نواب اول و دوم: مهرداد گودرزوند چگینی و محسن زنگنه

سخنگو: محمد مهدی مفتح

دبیر اول و دوم: غلامحسین کرمی و ولی الله فرزانه

کمیسیون بهداشت و درمان

رئیس: حسینعلی شهریاری

نواب اول و دوم: سید مرتضی خاتمی و سیدجلیل میرمحمدی

سخنگو: زهرا شیخی

دبیر اول و دوم: محسن فتحی و رضا آریان پور

کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها

رئیس: محمد صالح جوکار

نواب اول و دوم: سید حمیدرضا کاظمی و محمدحسن آصفری

سخنگو: علی حدادی

دبیر اول و دوم: روح الله نجابت و رسول فرخی میکال

کمیسیون صنایع و معادن

رئیس: مصطفی طاهری

نواب اول و دوم: علی جدی و علی اکبر کریمی

سخنگو: روح الله عباسپور

دبیر اول و دوم:روح الله ایزدخواه و معصومه پاشایی بهرام

کمیسیون عمران

رییس: محمدرضا رضایی کوچی

نواب اول و دوم: کمال علیپور و صدیف بدری

سخنگو: عبدالجلال ایری   

دبیر اول و دوم: احمد جباری و آرا شاوردیان   

کمیسیون فرهنگی

رئیس: مرتضی آقاتهرانی

نواب اول و دوم: بیژن نوباوه وطن و سید علی یزدی خواه

سخنگو: احمد راستینه

دبیر اول و دوم:سید مجتبی محفوظی و زهره سادات لاجوردی

کمیسیون کشاورزی، آب ، منابع طبیعی و محیط زیست

رئیس: محمدجواد عسکری

نواب اول و دوم: رحمت الله نوروزی و عباس جهانگیرزاده

سخنگو: ذبیح الله اعظمی

دبیر اول و دوم: بهزاد علیزاده و جلال محمودزاده

                

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید