انتصاب دبیر و اعضای هیئت علمی جایزه «کتاب سال»

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در احکام جداگانه‌ای، اعضای هیئت علمی سی و نهمین دوره جایزه کتاب سال جمهوری اسلامی ایران را منصوب کرد.
انتصاب دبیر و اعضای هیئت علمی جایزه «کتاب سال»
شنبه | ۱۴۰۰/۱۱/۰۲ - ۲۳:۰۲ |
کد خبر : ۱۳۷۵۴ |
سیاسی

به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی باز انتخابات، به نقل از مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، محمدمهدی اسماعیلی با صدور احکام جداگانه‌ای، حجت‌­الاسلام والمسلمین حسن طارمی، حجت‌­الاسلام والمسلمین رضا مختاری، رضا اکبری، علی­‌اصغر احمدی، حامد حاجی حیدری، عادل پیغامی، ابراهیم متقی، محمود کمره­ی، سیدحسن امامی رضوی، علی اصغر فهیمی‌فر، موسی حقانی، جواد محقق، علی رمضانی و محمد الهیاری فومنی را به عنوان اعضای هیئت علمی سی و نهمین دوره جایزه کتاب سال جمهوری اسلامی ایران منصوب کرد.

در متن حکم اعضای هیئت علمی جایزه کتاب سال جمهوری اسلامی ایران آمده است:

«نظر به مراتب علمی و تجارب ارزنده جناب‌عالی در حوزه پژوهش و کتاب، به موجب این حکم به مدت یک سال به عنوان «عضو هیئت علمی سی و نهمین جایزه  کتاب سال جمهوری اسلامی ایران» منصوب می‌شوید.

امید می­‌رود با استعانت از حضرت باری‌تعالی و هم­اندیشی با استادان و پژوهشگران، این جایزه ارزشمند بتواند در رشد و گسترش فرهنگ مکتوب کشور نقش‌آفرین باشد.»

همچنین در حکمی جداگانه وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، حجت­‌الاسلام والمسلمین حمید پارسانیا را به عنوان «دبیر علمی سی و نهمین جایزه  کتاب سال جمهوری اسلامی ایران» منصوب کرد.

در متن این حکم آمده است:

«نظر به مراتب ذی‌قیمت پژوهشی و علمی و تجربه گران‌سنگ جناب‌عالی در حوزه فرهنگ و کتاب، به موجب این حکم به عنوان «دبیر علمی سی و نهمین جایزه  کتاب سال جمهوری اسلامی ایران» منصوب می‌شوید.

امید است  با استعانت از خداوند متعال و بهره‌­مندی از هم‌­اندیشی و همکاری استادان، اندیشمندان و صاحب­نظران و با همت، درایت و پشتکار در گسترش دانایی و اعتلای علم و فرهنگ در ایران اسلامی موفق و مؤید باشید.»

                

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید