امروز : دوشنبه ۱۷ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۸:۵۰
نماینده عالی دولت در استان زنجان:

در انتصاب مناصب جدید به جوانان توجه می‌شود

استاندار زنجان با اشاره به کمبود پزشک در استان، گفت: باید عدالت در حوزه سلامت برقرار شود و توجه ویژه‌ای به کمبود پزشک خصوصا در شهرستان‌ها داشته باشیم.
در انتصاب مناصب جدید به جوانان توجه می‌شود
سه شنبه | ۱۴۰۰/۰۹/۱۶ - ۲۳:۳۱ |
کد خبر : ۱۳۵۸۵ |
سیاسی
 

به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی باز انتخابات، محسن افشارچی ظهر امروز (۱۶ آذرماه) به مناسبت روز دانشجو و در گفت‌وگوی اینستاگرامی با دانشجویان استان در دانشگاه زنجان، ضمن تبریک فرارسیدن این روز به قشر فرهیخته دانشجویی، اظهار کرد: در انتصاب مناصب توجه ویژه‌ای به جوانان خواهد شد. یکی از شاخص‌های اصلی ما در مدیریت، استفاده از نیروی جوان است.

وی با اشاره به مسائلی که از سوی دانشجویان مطرح شد، تصریح‌ کرد: دانشجویان باید نسبت به مسائل نگاه عمیق و جامعی داشته باشند؛ همچنین عدالت باید در همه حوزه‌ها رعایت شود.

استاندار زنجان با بیان اینکه مراکز تحقیقاتی، دانشجو را برای دیدگاه‌های کلان کشور تربیت می‌کند، بیان کرد: صنایع بزرگ، مراکز تحقیقاتی مختص به خود را دارند و ارتباط صنعت با دانشجویان تعاریف و سیستم‌های مختلفی دارد. مسیرهای بزرگ، نیازمند وجود ساختارهای درست برای حرکت هستند.

افشارچی با اشاره به ادامه‌دار بودن نشست‌ای فوق، خاطرنشان کرد: از این دست جلسات و گفت‌وگو با دانشجویان در حوزه‌ها و تشکل‌های مختلف ادامه خواهد داشت.

                

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید