امروز : یکشنبه ۲۵ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۰۰:۲۷

دبیر مجمع انتخاباتی اسکیت: دستورالعملی برای ثبت نام مجدد کاندیداها ابلاغ نشده

رامین عتیقه‌چی گفت: تا این لحظه هیچ دستورالعملی برای ثبت نام مجدد کاندیداها از سوی وزارت ورزش اعلام نشده است.
دبیر مجمع انتخاباتی اسکیت: دستورالعملی برای ثبت نام مجدد کاندیداها ابلاغ نشده
شنبه | ۱۴۰۰/۰۶/۲۷ - ۲۱:۵۰ |
کد خبر : ۱۳۱۸۰ |
سیاسی

به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی باز انتخابات، با پایان دوره چهارساله ریاست بهمن محمد رضایی در فدراسیون اسکیت در تاریخ ۱۲ تیر ۱۴۰۰، وزارت ورزش فریبا مددی را به عنوان سرپرست این فدراسیون انتخاب کرد و در پایان مهلت قانونی ۵ کاندیدا ثبت نام کردند. 

در شرایطی که هنوز تایید صلاحیت‌های کاندیداها احراز نشده بود اساسنامه جدید فدراسیون‌های ورزشی ابلاغ شد و وزارت ورزش اعلام کرد باید روند انتخاباتی فدراسیون‌های اسکیت، ژیمناستیک و تیراندازی با توجه به اساسنامه جدید انجام شود.

این در حالی است که هنوز هیچ ابلاغی از سوی وزارت ورزش برای ثبت نام مجدد کاندیداها از سوی وزارت ورزش اعلام نشده است. 

رامین عتیقه‌عتیقه‌چی دبیر فدراسیون اسکیت و دبیر مجمع انتخاباتی این فدراسیون در این‌باره به ایسنا گفت: قرار شده انتخابات فدراسیون اسکیت و چند فدراسیون دیگر با توجه به اساسنامه جدید پیش رود و ثبت نام مجدد انجام شود. یعنی با توجه به اساسنامه جدید ابلاغ شده از سوی وزارت ورزش ثبت نام‌ها مجددا انجام و کار پیش رود.

وی در پاسخ به این سوال که روند ثبت نام مجدد از کاندیداها چه زمانی انجام خواهد شد گفت: تنها چیزی که اعلام شده و در سایت خود وزارت ورزش نیز  موجود است این است که انتخابات چند فدراسیون با اساسنامه جدید انجام خواهد شد اما تا این لحظه در مورد اینکه چه زمانی ثبت نام‌ها انجام شود و یا تاریخ یا دستورالعملی برای ثبت نام مجدد کاندیداها مشخص نشده است.

                

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید