امروز : سه شنبه ۰۸ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۱۷:۲۳

طنین شادی کارگران در برج میلاد تهران

در روز كار و كارگر با حضور معاون توسعه منابع انساني شهرداري تهران ، رئيس شوراي اسلامي شهر تهران ،عضو شورای اسلامی شهر تهران ،معاونین، مدیران کل و مدیران عامل شهرداری تهران از 450 كارگر نمونه شهرداري پایتخت تقدير شد در این مراسم کارگران خدوم و پرتلاش سازمان خدمات اجتماعی نیز حضور داشتند .
طنین شادی کارگران در برج میلاد تهران
سه شنبه | ۱۳۹۶/۰۲/۱۲ - ۱۸:۴۶ |
کد خبر : ۱۲۹۷ |
سیاسی

به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی باز انتخابات، روابط عمومی سازمان خدمات اجتماعی شهرداری تهران ، رضا قدیمی مدیر عامل سازمان در حاشیه تجليل از كارگران نمونه شهرداري تهران كه در محل سالن همايش هاي برج ميلاد برگزار شد ، ضمن تبريك اعياد شعبانيه ، روز جانباز و همچنین روز معلم از زحمات  بی بدیل و جبران ناپذیركارگران شريف و زحمتكش سازمان خدمات اجتماعی تقدیر و تشکركرد .
قدیمی هدف  از برگزاری این مراسم را تقویت وجدان کاری پرسنل و ارتقاء بهره وری منابع انسانی شهرداری تهران عنوان کرد و گفت : نیروی انسانی ارزشمندترین و اصلی ترین سرمایه های سازمان هستند که پیشرفت ، شكوفايي و پویایی هر سازمان مرهون زحمات و خدمات خالصانه کارگران است .
بهزاد میلادی مدیر منابع انسانی سازمان خدمات اجتماعی شهرداری تهران با اشاره به معیارهای انتخاب کارگران نمونه  سازمان، خاطرنشان کرد : " ارزیابی عملکرد کارگران نمونه بر اساس دستورالعمل ارسالی اداره کل منابع انسانی بوده و با در نظر گرفتن تمامی شاخصه های آن صورت پذیرفته و حتی بازدید از عملکرد این عزیزان نیز اعمال شده است" .
میلادی افزود : نگاه سازمان خدمات اجتماعی به نیروهای انسانی بسیار ارزشمند و قابل احترام است و با توصیه و رهنمودهای مدیر عامل سازمان تمهیدات ویژه ای به همین مناسبت برای تمامی پرسنل در نظر گرفته شده است که بزودی و بصورت درون سازمانی اجرایی خواهد شد .
مدیر منابع انسانی سازمان خدمات اجتماعی شهرداری تهران ، تصریح کرد : بر اساس شاخصه های تعیین شده ، اسمعیل کرماجانی ،علی علیزاده، و لطف الله کلاته بعنوان کارگران نمونه از مراکز تحت حمایت سازمان ، معرفی و از آنان تجلیل و تقدیر بعمل آمد .

 

 

              

برچسب ها :

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد

کاربرانی که در این گفتگو شرکت کرده اند