امروز : سه شنبه ۰۶ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۰۲:۵۸

سرپرست جدید معاونت توسعه مدیریت و منابع استانداری ایلام معارفه شد

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار ایلام گفت: برخی ها معتقدند که نیروی انسانی مهمترین سرمایه سازمان است اما بنده معتقدم نیروی انسانی تنها سرمایه سازمان است زیرا مدیران آینده مملکت از دل همین نیروهای انسانی موجود بیرون خواهند آمد.
سرپرست جدید معاونت توسعه مدیریت و منابع استانداری ایلام معارفه شد
شنبه | ۱۴۰۰/۰۴/۲۶ - ۲۲:۵۸ |
کد خبر : ۱۲۹۱۸ |
سیاسی
 

به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی باز انتخابات، «الیاس فتاحی» در نشست معرفی سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع استانداری ایلام اظهار کرد: انتخاب از بین گزینه های شاخص و توانمند متعددی که  برای تصدی معاونت توسعه مطرح بودند سخت بود اما استاندار محترم ایلام، با اعتماد به بانوان این مسئولیت را به خانم طهماسبی سپرد.


وی با بیان اینکه  خانم طهماسبی از بانوان شایسته، پیگیر و با تجربه است که در مسئولیت های گذشته عملکرد مناسبی را از خود بر جای گذاشته است و انتظار می رود همکاران استانداری نهایت همکاری را با وی داشته باشند، از زحمات معروف بسطامی در قرارگاه کرونا و کمیته پشتیبانی انتخابات تقدیر کرد.

«معروف بسطامی» معاون سابق معاونت توسعه مدیریت و منابع استانداری ایلام نیز در این مراسم، گفت: دوران عمر مدیریتی و کاری بسیار زودگذر و کوتاه است که امروز برای بنده به پایان رسید؛ اما توفیق خدمت به مردم در ادوار زندگی  همواره برای من یک وطیفه خطیر خواهد بود.

معاون سابق استاندار ایلام خاطرنشان کرد: علیرغم تمام محدودیت‌ها، مطالبات و خواسته‌های همکاران را پیگیری کردیم و یکی از استان های پیشرو در  پرداختی به همکاران بودیم.

 طهماسبی، سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع استانداری ایلام نیز در این نشست با بیان اینکه تلاش خواهم کرد با صداقت و یک رویی مطالبات همکاران را پیگیری نمایم، گفت: برای احقاق حقوق همکاران و اجرای قانون از تمام طرفیت های موجود در استانداری بهره خواهم گرفت.

              

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید