امروز : دوشنبه ۳۰ فروردين ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۱۴

هیات‌های نظارت انتخابات شوراها در شهرستان‌های تهران نهایی شدند

رییس هیات عالی نظارت بر ششمین دوره انتخابات شورای شهر و روستای استان تهران از نهایی شدن تشکیل هیات‌های نظارت در شهرستان‌های استان تهران و صدور احکام اعضای این هیات‌ها خبر داد.
هیات‌های نظارت انتخابات شوراها در شهرستان‌های تهران نهایی شدند
یکشنبه | ۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۲۳:۳۴ |
کد خبر : ۱۲۱۷۶ |
سیاسی
 

به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی باز انتخابات، احمد نادری نماینده تهران در این خصوص اظهار کرد: هیات های نظارت شهرستان‌های استان تهران پس از مشورت و همکاری با نمایندگان حوزه‌های انتخابیه استان تهران و تائید صلاحیت آن‌ها توسط مراجع ذی‌ربط، انتخاب و احکام آن‌ها صادر شد. با معرفی هیات‌های نظارت شهرستانها، قدم اولیه و اساسی ساختار های دیگر هیاتهای نظارت در بخش ها برداشته شد. 

نماینده تهران توضیح داد: هیاتهای نظارت در بخشداری‌ها، فرمانداری‌ها و استانداری‌ها و یا سایر مراکز در استان تهران برای نظارت بر انتخابات شورای شهر و روستا مستقر خواهند شد.

مطابق آیین‌نامه اجرایی انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا، اعضای هیات مرکزی نظارت استان تهران با مشورت مجمع نمایندگان استان‌ به‌منظور نظارت در انتخابات استان تعیین می ‌شود. پیش از این احمد نادری به عنوان رییس و حجت الاسلام حسن نوروزی و رضا تقی پور انوری به‌عنوان اعضای هیات عالی نظارت بر انتخابات شورای شهر و روستای استان تهران انتخاب شده بودند.

              

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید