امروز : شنبه ۲۵ ارديبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۰۳:۱۶
سخنگوی شورای نگهبان:

زیرساخت‌های فنی انتخابات الکترونیک فراهم نشده است

سخنگوی شورای نگهبان در ارتباط با الکتریکی شدن انتخابات ریاست جمهوری گفت: ما مخالفتی با انتخابات الکترونیک نداشته و نداریم، فقط لازم است زیرساخت‌های فنی آن آماده شود و هر زمان این زیرساخت‌ها مهیا شود آماده انجام آن هستیم.
زیرساخت‌های فنی انتخابات الکترونیک فراهم نشده است
دوشنبه | ۱۳۹۹/۱۲/۰۴ - ۲۲:۵۸ |
کد خبر : ۱۲۱۱۲ |
سیاسی
 

به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی باز انتخابات، عباسعلی کدخدایی در اختتامیه ایده‌نگاری بحران کرونا و مشارکت در انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰ و در جمع خبرنگاران، گفت: مشارکت حداکثری و حضور پرشور مردم از مسائلی است که همیشه یکی از مسائل مهم نزد مسئولین بوده است. با توجه به اینکه یکسال درگیر ویروس کرونا بوده‌ایم، لازم است اقدامات پیشگیرانه برای مبارزه با ویروس کرونا انجام شود.

وی افزود: در شورای نگهبان با توجه به اینکه سلامتی مردم برای ما اهمیت دارد تصمیم گرفتیم از مردم و نخبگان نظرخواهی کنیم و ببینیم چه راهکارهایی پیشنهاد می دهند. سه گروه از نخبگان امروز ایده های خوبی داشتند و امیدوار هستیم مسئولین در آینده نیز از این راهکارهای نخبگان استفاده کنند.

سخنگوی شورای نگهبان در ارتباط با عملیاتی شدن این ایده‌ها گفت: اجرای راهکارهای عملی این ایده‌ها به وزارت کشور بر می‌گردد و ما نیز در شورای نگهبان اقدامات لازم را انجام خواهیم داد.

کدخدایی در رابطه با الکترونیکی شدن انتخابات تصریح کرد: بحث الکترونیکی شدن انتخابات بحث فنی میان شورای نگهبان و وزارت کشور است و هر زمان به جمع بندی برسیم و بستر فراهم شود انجام خواهد شد.

وی خاطرنشان کرد: ما مخالفتی با انتخابات الکترونیک نداشته و نداریم، فقط لازم است زیرساخت های فنی آن آماده شود و هر زمان این زیرساخت‌ها مهیا شود آماده انجام آن هستیم. هنوز زیرساخت های انتخابات الکترونیک فراهم نشده است.

              

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید