امروز : شنبه ۱۶ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۱۵:۳۶
معاون استاندار تهران تاکید کرد

آسیب شناسی انتخابات گذشته و رفع نقاط ضعف

انتخابات شوراها سال آینده در حالی برگزار می شود که دستگاههاو نهادهای متولی از جمله استانداری در حال فراهم کردن امکانات و هماهنگی لازم هستند و اموزش مجریان در استان تهران نیز اغاز شده است.
آسیب شناسی انتخابات گذشته و رفع نقاط ضعف
شنبه | ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ - ۲۱:۵۱ |
کد خبر : ۱۱۸۷۴ |
سیاسی
 

به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی باز اننخابات، شکرالله حسن بیگی معاون سیاسی و اجتماعی استانداری تهران، در تشریح روند برگزاری انتخابات شوراها و ریاست جمهوری در استان تهران و روند برنامه ریزی برای برگزاری هرچه بهتر این انتخابات گفت: انتخابات گذشته در فرمانداری ها مورد بررسی و آسیب شناسی قرار می گیرد تا در انتخابات پیشرو، نقاط ضعف برطرف شود و شاهد برگزاری انتخاباتی بهتر باشیم.

وی افزود: توجه به مقوله آموزش برای مجریان انتخابات امری ضروری است که به طور جد در حال پیگیری است  در حقیقت با برنامه ریزی های مناسب نسبت به استفاده از افراد خبره و روش های به روز آموزشی اقدام کرده ایم.

معاون سیاسی و اجتماعی استانداری تهران با تاکید بر اینکه مشارکت مردم در انتخابات ضامن اقتدار نظام است افزود: بی تردید مشارکت بالای مردم اقتدار کشور را به رخ جهانیان می کشد و باید در جهت تقویت حضور مردم و ایجاد شرایط لازم برای حضور حداکثری همه تلاش خود را به کار بگیریم.

              

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید