امروز : دوشنبه ۲۹ دی ۱۳۹۹ ساعت ۰۳:۵۱
معاون اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان:

انتخابات هیات مدیره "خانه مطبوعات" کهگیلویه و بویراحمد ۲۴ دی برگزار می‌شود

معاون فرهنگی و رسانه ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد از برگزاری آنلاین انتخابات هیات مدیره خانه مطبوعات این استان در روز ۲۴ دی ماه خبر داد.
 انتخابات هیات مدیره "خانه مطبوعات" کهگیلویه و بویراحمد ۲۴ دی برگزار می‌شود
یکشنبه | ۱۳۹۹/۱۰/۲۱ - ۲۱:۲۲ |
کد خبر : ۱۱۸۱۴ |
سیاسی
 

به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی باز انتخابات، رضا خردمند با اشاره به برگزاری انتخابات هیات مدیره خانه مطبوعات استان در ۲۴ دی‌ماه، گفت: در این انتخابات ۹ نفر به عنوان اعضای هیات مدیره و بازرس خانه(۷ نفر بعنوان هیئت مدیره و دو بازرس) مطبوعات استان انتخاب خواهند شد.

وی افزود: در حال حاضر خانه مطبوعات استان ۱۴۵ عضو اصلی دارد که برای این دوره انتخابات تاکنون ۲۰ نفر نامزد شده اند.

معاون فرهنگی و رسانه ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به شرایط کرونایی از برگزاری آنلاین این دوره انتخابات خبر داد و تصریح کرد: در این دوره اعضای خانه مطبوعات برای رای دهی باید به سایت خانه مطبوعات مراجعه کنند.

خردمند خاطرنشان کرد: انتخابات خانه مطبوعات چند استان بصورت همزمان و آنلاین از طریق سایت خانه مطبوعات کشور برگزار می شود.

وی عنوان کرد: این انتخابات از ساعت ۱۰ صبح تا ۱۲ ظهر روز چهارشنبه، ۲۴ دی برگزار خواهد شد.

خردمند با اشاره به اینکه ثبت نام نامزدهای هیئت مدیره و بارزس خانه مطبوعات استان از ۱۰ تا ۱۹ دی ماه انجام شد، بیان کرد: ۲۰ تا ۲۲ دی ماه بررسی احراز شرایط در استان کهگیلویه و بویراحمد و ۲۳ دی ماه رسیدگی به اعتراضات در تهران  انجام می شود.

              

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید