امروز : یکشنبه ۲۸ دی ۱۳۹۹ ساعت ۰۶:۳۰
با حکم استاندار سمنان:

سرپرست فرمانداری سمنان و مدیر کل دفتر سیاسی استانداری سمنان منصوب شدند

استاندار سمنان با صدور احکام جداگانه ای سرپرست فرمانداری سمنان و مدیر کل دفتر سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری سمنان را منصوب کرد.
سرپرست فرمانداری سمنان و مدیر کل دفتر سیاسی استانداری سمنان منصوب شدند
پنج شنبه | ۱۳۹۹/۰۹/۱۳ - ۲۰:۲۶ |
کد خبر : ۱۱۴۸۰ |
سیاسی
 

به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی باز انتخابات، با حکم استاندار سمنان ، سرپرست فرمانداری سمنان منصوب شد.‌

علیرضا آشناگر، استاندار سمنان ، طی حکمی نادر فخری را بعنوان سرپرست فرمانداری سمنان منصوب کرد.‌

به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی استانداری سمنان، در حکم انتصاب نادر فخری آمده است :

با عنایت به پیشنهاد معاون محترم سیاسی ، امنیتی و اجتماعی و نظر به مراتب تعهد و توانمندی جنابعالی به موجب این ابلاغ به عنوان سرپرست فرمانداری شهرستان سمنان منصوب می شوید .

توجه و احترام به مردم این ولی نعمتان ما و تشکیل جلسات ، هماهنگی و نظارت بر عملکرد واحدهای فرمانداری جهت اجرای امور بصورت مستمر ، ایجاد هماهنگی بین ادارات و بخشداریهای تابعه و نظارت بر عملکرد ادارات شهرستان از جمله وظایفی است که امید است در انجام آن تلاش و کوشش نمایید.

همچنین با حکم علیرضا آشناگر ، استاندار سمنان ، سید عباس دانایی ، به سمت مدیر کل دفتر سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری سمنان منصوب شد.‌

در حکم انتصاب دانایی آمده است :

نظر به مراتب تعهد ، تجربه و توانمندی جنابعالی ، به موجب این حکم به سمت مدیر کل دفتر امور سیاسی ، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری سمنان منصوب می شوید.

نظارت مستمر بر نحوه فعالیت احزاب ، جمعیت ها و انجمن های اسلامی ، تهیه و تدوین برنامه ها و سیاست های عمومی دولت و ابلاغ به فرمانداران و بخشداران در چارچوب قوانین و مقررات ، پیگیری امور اجرایی و نظارت بر حسن اجرای انتخابات و هدایت مجریان در سطح استان ، انجام مطالعات لازم در خصوص ساماندهی امور مربوط به ایجاد ، انتزاع ، ادغام و یا تبدیل نقاط مختلف استان به روستا ، دهستان ، شهر ، بخش و شهرستان در سطح استان در چارچوب ضوابط و تعاریف تقسیمات کشوری ، بازنگری و بهنگام سازی اطلاعات مکانی نقشه های تقسیمات کشوری از اهم مواردی است که انتظار دارد به نحو شایسته در انجام آن تلاش و کوشش نمایید

به گزارش ایسنا-نادر فخری تا پیش از این معاون استاندار و فرمانده ویژه شاهرود بوده است. فخری جایگزین سیدعباس دانایی فرماندار پیشین سمنان که به عنوان مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری منصوب شد، خواهد شد.

              

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید