امروز : شنبه ۲۵ ارديبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۰۳:۳۰

انتخابات خانه مطبوعات کهگیلویه و بویراحمد همزمان با سراسر کشور ۲۸ آبان برگزار می شود

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: انتخابات خانه مطبوعات کهگیلویه و بویر احمد همزمان با سراسر کشور ۲۸ آبان ماه ۹۹ برگزار می شود.
انتخابات خانه مطبوعات کهگیلویه و بویراحمد همزمان با سراسر کشور ۲۸ آبان برگزار می شود
چهارشنبه | ۱۳۹۹/۰۸/۲۸ - ۰۱:۲۳ |
کد خبر : ۱۱۴۰۸ |
سیاسی
 

به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی باز انتخابات، "محمدعلی پیرسبزی" در جلسه هماهنگی برگزاری انتخابات خانه مطبوعات استان افزود: این انتخابات متمرکز در استان و همزمان با سراسر کشور بصورت آنلاین برگزار می شود.
وی با بیان اینکه سیاست وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برون سپاری فعالیت های به مراکز و صنف های وابسته است، تصریح کرد: این نگاه در جهت تقویت موسسات و مراکز وابسته به حوزه فرهنگ و هنر رسانه است.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد اظهار کرد: بخش عظیمی از سیاست های مهم و اولویت دار هر کشور سیاست های رسانه ای آن کشور است که  انتظار می رود کسانی به خانه مطبوعات ورود کنند که دغدغه مند، چارچوب شناس و مطالبه گر حقوق مردم و رسانه ها باشند.  

پیرسبزی با اشاره به شیوه برگزاری انتخابات خانه مطبوعات استان اظهار کرد: این انتخابات به صورت نظام مند، قانونی و بدون دخل و تصرف هیچ شخص یا نهادی با اختیار کامل اعضاء خانه های مطبوعات در سراسر کشور و استان بصورت آنلاین برگزار می شود.

              

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید