امروز : شنبه ۲۷ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۰۳:۳۴

نماینده مردم تنکابن عضو هیئت رئیسه کشتی مازندران شد

رئیس هیئت کشتی مازندران از انتصاب نماینده مردم تنکابن، رامسر و عباس‌آباد به عنوان عضو هیئت رئیسه کشتی مازندران خبر داد.
نماینده مردم تنکابن عضو هیئت رئیسه کشتی مازندران شد
یکشنبه | ۱۳۹۹/۰۷/۱۳ - ۱۴:۴۰ |
کد خبر : ۱۱۲۳۶ |
سیاسی
 

به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی باز انتخابات، عسکری محمدیان با اشاره به اینکه نماینده مردم تنکابن، رامسر و عباس‌آباد دغدغه فراوانی در خصوص ورزش دارد، اظهارکرد: کشتی ورزش اول کشور است و مازندران نیز حرف‌اول را در ورزش کشتی می زند بنابراین حضور افرادی نظیر وی در هیئت رئیسه می تواند در توسعه کشتی مازندران نقش به سزایی داشته باشد.

وی افزود: ویروس کرونا و تعطیلی ورزش، صدمات زیادی به  کشتی وارد کرده اما در صورت توجه ویژه دست‌ اندرکاران و دلسوزان این ورزش، ‌کشتی می تواند به روزهای اوج خود برگردد.

رئیس هیئت کشتی مازندران تصریح کرد: افرادی که توانایی حمایت از ورزش را دارند در این شرایط سخت می توانند عقب ماندگی‌های موجود را برطرف کنند.

محمدیان همچنین برگزاری مسابقات لیگ کشتی را پس ازحدود ۷ ماه تعطیلی باعث امیدواری دانست و گفت: ایجاد شرایط بهداشتی جهت حفظ سلامتی ورزشکاران در این مسابقات بسیار سخت بود اما همکاری فدراسیون کشتی و وزارت بهداشت در این خصوص ارزشمند است.

رئیس هیئت کشتی مازندران برای دو تیم پاس ستارگان ساری و هیئت کشتی قائم‌شهر که در ۱۵ و ۱۶ مهرماه در مسابقات لیگ برتر کشتی آزاد شرکت می‌کنند آرزوی موفقیت کرد.

              

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید