امروز : دوشنبه ۰۵ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۰۷:۵۰
دبیر حزب موتلفه جنوب شرق استان تهران:

فعالیت احزاب نباید مقطعی و منحصر به زمان انتخابات باشد

دبیر حزب موتلفه جنوب شرق استان تهران: فعالیت احزاب نباید مقطعی و منحصر به زمان انتخابات باشد
فعالیت احزاب نباید مقطعی و منحصر به زمان انتخابات باشد
شنبه | ۱۳۹۹/۰۶/۲۹ - ۱۸:۵۸ |
کد خبر : ۱۱۰۹۷ |
سیاسی
 

به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی بازانتخابات، محمد مهماندوست ظهر شنبه ۲۹ شهریور ماه در جمع خبرنگاران افزود: فعالیت های سیاسی، رقابت های انتخاباتی و رسیدن به هدف اشکالی ندارد و لازمه پویایی جامعه است، اما احزاب باید عهده دار این وظیفه باشند.

وی در ادامه افزود: فعالیت احزاب نباید مقطعی و منحصر به زمان انتخابات باشد، معتقدیم خرد جمعی و بهره گیری از افکار مختلف مشکل گشاست و با هم اندیشی مسئولان مشکلات حل می شود و برای رسیدن به توسعه پایدار و حل مشکلات مردم، استفاده از توان تمامی افرادی که در خیمه انقلاب هستند و کار جهادی می کنند؛ ضروری است و با استفاده از خرد جمعی می توان با اتخاذ تصمیمی مناسب به بهترین نتایج رسید.

مهماندوست گفت: در مسیر خدمت رسانی به مردم عزیز آماده دریافت انتقادات و پیشنهادت و عمل به نصایح دلسوزان انقلاب از همه جریانها و تفکرات هستیم.

دبیر حزب موتلفه جنوب شرق استان اظهار کرد: حتی در زمان ویروس منحوس کرونا با رعایت پروتکل های بهداشتی با قوت کار خودمان را ادامه داده و چندین جلسه مهم را برگزار کرده ایم.

وی یادآور شد: کار حزب موتلفه و ائتلاف پیروان ولایت در خصوص انتخاب کاندیدای ریاست جمهوری و شورای اسلامی شهر و روستا از دهه مبارک امامت و ولایت به یمن روز عید غدیرخم آغاز شده و امیدواریم با تمام قوا جهت رسیدن به اهداف انقلاب پیش برویم.

              

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید