امروز : شنبه ۲۷ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۰۳:۵۸

پیشنهاد ترامپ برای مناظره ۴ ساعته با بایدن با مجری‌گری یک کمدین!

رئیس‌جمهوری آمریکا با شرکت در یک مناظره تلویزیونی چهار ساعته با حضور جو بایدن که جو روگان، پادکست‌ساز و کمدین مشهور آمریکایی مجری آن باشد، موافق است؛ ترکیبی که بسیار بعید به نظر می‌رسد.
پیشنهاد ترامپ برای مناظره ۴ ساعته با بایدن با مجری‌گری یک کمدین!
سه شنبه | ۱۳۹۹/۰۶/۲۵ - ۱۳:۰۶ |
کد خبر : ۱۱۰۶۴ |
سیاسی
 

به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی باز انتخابات، به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک، روگان که مجری و کمدین مشهوری است و بابت اظهارات تند و تیزش شناخته می‌شود، پیشتر گفته بود این معاون رئیس‌جمهوری پیشین آمریکا "مشکلی دارد" و ابراز تردید کرد که او بتواند از پس سه مناظره یک ساعت و نیمی که پیش از انتخابات نوامبر تدارک دیده شده است، دوام بیاورد.

رئیس‌جمهوری آمریکا دوشنبه از مشارکت در یک مناظره چهار ساعته با جو بایدن و حضور جو روگان استقبال کرد.

موافقت دونالد ترامپ، رئیس‌جمهوری آمریکا، در حقیقت در پاسخ به توییتی از جانب تیم کندی، مبارز یواف‌سی (مسابقات هنرهای رزمی ترکیبی) مطرح شد که گفته بود در تازه‌ترین پادکست با روگان، او پیشنهاد داد تا مجری مناظره این دو نامزد ریاست جمهوری آمریکا شود.

کاربران اینترنتی فورا به این پست واکنش نشان داده و به دو گروه تقسیم شدند؛ برخی از این احتمال استقبال کرده و برخی اشتیاق کمتری نشان دادند.

برخی از منتقدان توانایی بایدن در گذر از مناظره‌های طولانی را زیر سوال می‌برند و به گزارش‌های خبری درباره از دست رفتن دقت ذهنی و گاف‌های او هنگام سخنرانی‌ها اشاره دارند. برخی دیگر هم تردید دارند روگان که سابقا تفسیرگر یواف‌سی بود، بتواند گزینه خوبی برای مجری‌گری مناظرات سیاسی باشد.

              

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید