امروز : چهارشنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۲۸

همزمان با ایام اجرای مراسم تحلیف ریاست محترم جمهوري

مديرعامل سازمان خدمات اجتماعى شهردارى تهران گفت: چهره پایتخت ایران اسلامی با ساماندهی و تکریم متکدیان و بی خانمان ها توسط سازمان_خدمات_اجتماعى_شهردارى_تهران متحول می شود.
همزمان با ایام اجرای مراسم تحلیف ریاست محترم جمهوري
جمعه | ۱۳۹۶/۰۵/۱۳ - ۱۱:۴۴ |
کد خبر : ۲۳۱۹ |
اجتماعی


به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی باز انتخابات، به نقل از  روابط عمومي سازمان خدمات شهرتهران، رضا قديمى مديرعامل اين سازمان، با اعلام این خبر که سازمان خدمات اجتماعی شهرداری تهران آمادگی کامل را برای کمک در برگزاری این مراسم دارد اظهار داشت: نباید در این میزبانی چهره نامناسبی را از تهران شاهد باشیم، چرا که تلاش سازمان همواره تکریم و ساماندهی بوده است و باید در این مسیر کمک حال هم باشیم و فوریت های اجتماعی هر لحظه گوش به زنگ است.
وی با ابيان اين نكته كه به رغم برگزاری اجلاس‌های متعدد مهم و ویژه بین‌المللی در ایران، این نشست به لحاظ حضور کمی و کیفی مقامات خارجی بی‌سابقه‌ترین مراسم تحلیف در تاریخ ایران بشمار می‌آید، برای برگزارى هرچه بهتر مراسم تحليف رياست جمهورى دستور داد، طرح ويژه اى براى پذيرش و ساماندهی و تکریم آسیب دیدگان اجتماعی، اعم از بی‌خانمان ها و متکدیان شهر تهران از عصر روز چهارشنبه 11مرداد ماه تا پایان روز یکشنبه مورخ 15 مرداد ماه اجرا شود.
مديرعامل سازمان خدمات اجتماعى شهردارى تهران عنوان کرد: در این مدت تمام مددجویان ارجاعی از طریق عوامل گشت فوریت های اجتماعی بدون استثنا پذیرش شده و هیچگونه ترخیصی به استثناء تحویل افراد گمشده و مبتلا به اختلال حواس به خانواده ها صورت نخواهد گرفت.
ﺭﺿﺎ قدیمی با تاکید بر این مطلب که در آستانه اجرای مراسم تحلیف ریاست محترم جمهوری شهر تهران میزبان مسئولان عالی رتبه از نقاط دنیاست تصریح کرد: چهره مناسب شهر همواره مورد نظر و دقت بوده است و طبق رسالتی که بر عهده مجموعه است، سازمان خدمات اجتماعی شهرداری تهران طرح تشدید اقدامات در خصوص جذب و ساماندهی معتادین متجاهر و بی خانمان ها را از روز گذشته کلید زد تا بتواند وظیفه خود را به خوبی انجام دهد.
وی با تشریح اینکه این سازمان در برهه های مختلفی برنامه های برای ساماندهی متکدیان و بی خانمان ها دارد افزود: این طرح ها همانند یک مانور بوده و همواره این طرح در حال اجراست.
وی خاطر نشان ﻛﺮﺩ: همزمان با دعوت ايران از مقامات و سران کشورهای دیگر برای شرکت در این مراسم و حضور مقامات بلند مرتبه در این ایام در تهران، باید چهره ای واقعی از پایتخت را نشان داد و از سودجویی برخی در این ایام به بهانه های مختلف جلوگیری کرد.
گفتنی است در راستاى اين طرح ويژه ساماندهی و تکریم، امروز و در حاشیه جلسه هماهنگی بین سازمان ها و دستگاه های ذیربط، عيسى فرهادى، فرماندار تهران و برخی ديگر از مسئولین شهر تهران ضمن دیدار با نیروهایی متخصص و فعال در این بخش اعم از مددکاران اجتماعی، پزشکان، عوامل ناجا حاضر در اکیپ های گشت، همچنین خودروهای جدید و امکاناتی که اخیرا به ناوگان گشت خدمات اجتماعی سازمان اضافه شده بازدید كرده و مراتب رضایت و تقدیر از زحمات کارکنان این حوزه و دلسوز اين سازمان که عمر خود را وقف کاهش آسیب های اجتماعی شهر و کمک به محرومین نموده اند اعلام کردند.
در این بازدید علاوه بر فرماندار محترم تهران، رئیس بهزیستی شهر تهران، نمایندگان پلیس امنیت ناجا، اداره اتباع خارجی و نمایندگان قرارگاه ثارالله حضور داشتند

              

برچسب ها :

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید