امروز : شنبه ۰۲ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۰۲:۵۰

درخشش سازمان خدمات اجتماعی شهرداری تهران در همایش ملی مددکاری اجتماعی

مدیرعامل، معاون و پنج تن از مددکاران سازمان خدمات اجتماعی شهرداری تهران، در همایش ملی مددکاری اجتماعی و مدارای اجتماعی مورد تقدیر قرار گرفتند.
درخشش سازمان خدمات اجتماعی شهرداری تهران در همایش ملی مددکاری اجتماعی
سه شنبه | ۱۳۹۶/۰۱/۲۹ - ۱۲:۵۱ |
کد خبر : ۱۰۵۶ |
اجتماعی

به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی باز انتخابات، از روابط عمومی سازمان خدمات اجتماعی شهرداری تهران، در این همایش ملی که به همت انجمن مددکاران اجتماعی ایران و با حضور نمایندگانی از مجلس شورای اسلامی، معاون اجتماعی قوه قضاییه، رییس سازمان بهزیستی، معاون رییس جمهور در امور زنان و خانواده و نیزمدیر گروه علوم اجتماعی و انسانی یونسکو برگزار شد، از تلاشهای جمعی از برترین فعالان اجتماعی موثر در حوزه مددکاری اجتماعی، با اهدای چهارمین «نشان ملی سلامت اجتماعی» تقدیر شد.
در این مراسم، لوح سپاس و یابود همایش ملی مددکاری اجتماعی به «رضا قدیمی» مدیر عامل و «زینب نصیری» معاون رفاه و مشارکتهای اجتماعی سازمان خدمات اجتماعی شهرداری تهران تقدیم و از تلاشهای آنان در گسترش مددکاری اجتماعی در حوزه مدیریت اجتماعی تقدیر شد.
همچنین در این مراسم، از  مددکاران برتر کشور نیز تقدیر شد که نام 5 مددکار سازمان خدمات اجتماعی شهرداری تهران در میان برگزیدگان این همایش ملی قرار داشت.
بر این اساس، هادی زلقی، نورالدین پرونده ، سيروان كريمي و خانم دکتر حامد و الهام غريبي از  مددکاران این سازمان  به عنوان مددکاران برگزیده ملی  معرفی و تقدیر شدند.

              

برچسب ها :

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد

کاربرانی که در این گفتگو شرکت کرده اند