امروز : یکشنبه ۱۱ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۰۵:۱۸

برگزاری غیرحضوری مجامع عمومی و انتخابات الکترونیکی احزاب

مدیرکل دفتر امور سیاسی وزارت کشور از برگزاری غیرحضوری مجامع عمومی و انتخابات الکترونیکی احزاب و گروههای سیاسی خبر داد.
برگزاری غیرحضوری مجامع عمومی و انتخابات الکترونیکی احزاب
چهارشنبه | ۱۳۹۹/۰۵/۲۲ - ۲۲:۰۴ |
کد خبر : ۱۰۸۶۸ |
سیاسی
 

به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی باز انتخابات، حمید ملانوری با اعلام خبر ابلاغ دستورالعمل و الزامات مربوط به برگزاری غیرحضوری مجامع عمومی و انتخابات الکترونیکی احزاب و گروههای سیاسی و انجمنهای اقلیتهای دینی، گفت: پیرو محدودیت های ابلاغی از سوی ستاد ملی مدیریت مقابله با بیماری کرونا در خصوص برگزاری اجتماعات انسانی، تصمیم بر این شده که برگزاری جلسات، مجامع عمومی و انتخابات احزاب به صورت غیر حضوری و با استفاده از ظرفیت های الکترونیکی صورت گیرد.

مدیرکل سیاسی وزارت کشور تصریح کرد: این تصمیم بعد از بررسی های کارشناسی و جلسات متعدد با مرکز توسعه دولت الکترونیک و فناوری اطلاعات وزارت کشور اتخاذ شده است.

وی افزود: چارچوب دستورالعمل و شیوه نامه برگزاری غیرحضوری مجامع عمومی و انتخابات الکترونیکی احزاب و گروههای سیاسی و انجمنهای اقلیتهای دینی که مشتمل بر الزامات فرایندی و محتوایی برگزاری این نوع مجامع می باشد تدوین گردیده و آماده اجرا است.

وی در پایان گفت: تا عادی شدن شرایط و رفع محدودیت های برگزاری اجتماعات انسانی، این دستورالعمل مبنای برگزاری مجامع عمومی احزاب و گروه های سیاسی و انجمن های اقلیت های دینی خواهد بود. متن کامل دستورالعمل و الزامات مربوط به "نحوه برگزاری غیرحضوری مجامع عمومی و انتخابات الکترونیکی احزاب و گروههای سیاسی و انجمنهای اقلیتهای دینی" در پایگاه اطلاع‌رسانی وزارت کشور قابل دسترسی است.

              

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید