تاکید بر برگزاری سالم انتخابات فدراسیون شطرنج

عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور مجلس شورای اسلامی در فدراسیون شطرنج حضور یافت و برگزاری سالم انتخابات این فدراسیون تاکید کرد.
تاکید بر برگزاری سالم انتخابات فدراسیون شطرنج
جمعه | ۱۳۹۹/۰۵/۱۷ - ۲۰:۳۴ |
کد خبر : ۱۰۸۳۱ |
سیاسی
 

به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی باز انتخابات، فرهاد نیکوخصال، سرپرست فدراسیون شطرنج روز گذشته در محل فدراسیون میزبان مرتضی محمودوند عضو کمیسیون امور داخلی کشور در مجلس شورای اسلامی بود. در این نشست محسن سمیع‌زاده سرپرست دبیری، شادی پریدر نایب ریییس بانوان و  محمد ابراهیم مداحی کاندیدای ریاست شطرنج نیز حضور داشتند.

هم‌چنین تعدادی از قهرمانان شطرنج کشور همچون احسان قائم مقامی، ساراسادات خادم‌الشریعه و محمدامین طباطبایی نیز با عضو کمیسیون امور داخلی کشور در مجلس شورای اسلامی دیدار و گفت‌وگو کردند.

نیکوخصال در این جلسه مشکلات اصلی خانواده شطرنج را مطرح کرد. سرپرست فدراسیون با درنظر گرفتن نتایج ملی‌پوشان کشورمان در مسابقات المپیاد جهانی و رقابت‌های قهرمانی خواستار این موضوع شد که شطرنج‌بازان نیز بتوانند از تسهیلات نظام وظیفه و پاداش برخوردار شوند.
 همچنین مواردی همچون افزایش سقف اعتبارات، جذب اسپانسر برای فدراسیون ازجمله مواردی بود که بحث شد. 

شادی پریدر نایب رئیس بانوان و یکی از کاندیدای ریاست فدراسیون شطرنج در باره ی مشکلات بانوان شطرنج‌باز که حرف‌های زیادی برای گفتن در سطح جهان دارند ،صحبت های لازم را انجام داد و مشکلات بانوان را به گوش مسئولان رساند. 

همچنین مداحی، ریاست کاندیدای شطرنج که در این جلسه حضور داشت در خصوص هتل ورزشی انقلاب صحبت هایی را انجام داد که با تایید نیکوخصال همراه بود. 

محمودوند هم پس از شنیدن کامل اظهارات نیکوخصال برای این فدراسیون و قهرمانانش آرزوی موفقیت کرد و قول داد تا تمام تلاش خود را برای رفع مشکلات شطرنج به کار بگیرد. او همچنین حمایت از قشر فرهیخته ورزش را از وظایف مجلس شورای اسلامی دانست.

این عضو مجلس در این جلسه تاکید کرد که درصدد این بوده انتخابات شطرنج که با حاشیه هایی همراه شده است به صورت صحیح و به دور از هیچ حاشیه ای برگزار شود. 

در پایان این نشست هم اعضای حاضر در جلسه نکاتی را مطرح کردند و مشکلات خود را به گوش نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی رساندند.

              

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید