امروز : پنج شنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۶:۵۱
رئیس هیات مرکزی نظارت برانتخابات پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا:

هنوز به هیچ یک از کاندیداها صلاحیت یا عدم صلاحیت آنها ابلاغ نشده است

رئیس هیات مرکزی نظارت بر انتخابات پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا ،اظهار کرد: هنوز به هیچ یک از کاندیداهای انتخابات شوراهای شهر و روستا در ارتباط با تایید یا عدم تاییدشان از سوی هیات نظارت موضوعی ابلاغ نشده است.
هنوز به هیچ یک از کاندیداها صلاحیت یا عدم صلاحیت آنها ابلاغ نشده است
چهارشنبه | ۱۳۹۶/۰۱/۳۰ - ۱۶:۰۷ |
کد خبر : ۱۰۸۰ |
سیاسی

به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی باز انتخابات، محمد محمودی شاه‌نشین، در مصاحبه با برنامه"رویداد" رادیو گفت وگو،  با اشاره به روند برگزاری پنجمین انتخابات شورای شهرگفت : در اوایل فروردین ماه به مدت یک هفته از داوطلبان این انتخابات ثبت نام شد سپس اسامی 300 هزار نفری که ثبت نام کرده بودند برای بررسی صلاحیت در اختیار هیات اجرایی قرار داده شد. این هیات نیز تا بیست و سوم ماه جاری صلاحیت داوطلبان را مورد بررسی قرار داد و در پایان از سوی هیات های اجرایی حدود 9 هزار نفراز داوطلبان  رد صلاحیت نفر شدند ، 4 هزار نفر نیز پیش از این انصراف داده بودند.

وی افزود: در بیست و چهارم فروردین ماه لیست افرادی که توسط هیات های اجرایی تایید شده بودند به هیات های نظارت ارسال شد و آنها نیز به مدت یک هفته فرصت داشتند که صلاحیت افراد مورد اشاره را مورد بررسی قرار دهند.

محمودی ادامه داد: هیات های نظارت نتایج بررسی صلاحیت ها را در تاریخ 31 فروردین به فرمانداری ها تحویل خواهند داد و در تاریخ یکم و دوم اردیبهشت ماه نیز نتایج بررسی صلاحیت ها به صورت مستقیم و محرمانه به کاندیداها اعلام خواهد شد.

وی با بیان اینکه هنوز به هیچ یک از کاندیداها صلاحیت یا عدم صلاحیت آنها ابلاغ نشده و آنها باید همچنان منتظر باشند، ادامه داد: کسانی که رد صلاحیت می شوند می توانند طی چهار روز به هیات های استانی مراجعه کرده و شکایت خود را از این موضوع اعلام کنند.

              

برچسب ها :

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید