امروز : شنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۰۳:۱۱

هادی ساعی پیروز انتخابات پرحاشیه کمیسیون ورزشکاران/ نایب رییسی به عابدینی رسید

هادی ساعی توانست به عنوان رییس کمیسیون ورزشکاران کمیته ملی المپیک انتخاب شود.
هادی ساعی پیروز انتخابات پرحاشیه کمیسیون ورزشکاران/ نایب رییسی به عابدینی رسید
سه شنبه | ۱۳۹۹/۰۵/۰۷ - ۲۲:۰۹ |
کد خبر : ۱۰۷۵۸ |
سیاسی
 

به گزارش ایسنا، انتخابات داخلی کمیسیون ورزشکاران کمیته ملی المپیک امروز (سه شنبه) در سالن فارسی آکادمی ملی المپیک برگزار شد.  ۱۵ نفر از اعضا حاضر بودند و در پایان با بحث های زیادی که انجام گرفت انتخاب برگزار شد و در نهایت هادی ساعی در یک رقابت نزدیک با کسب ۸ رای و تنها یک رای بیشتر نسبت به زهرا نعمتی به عنوان رییس کمیسیون ورزشکاران انتخاب شد.
برای ریاست کمیسیون زهرا نعمتی، هادی ساعی، آرش میراسماعیلی و سعید حسنی پور کاندیدا بودند که میراسماعیلی و حسنی پور انصراف دادند.
نعمتی نیز ۷ رای آورد.

عابدینی هم با کسب ۸ رای به عنوان نایب رییس انتخاب شد.

کیکاووس سعیدی دبیرکل و طاهره طاهریان نایب رییس کمیته ملی المپیک در این انتخابات حضور داشتند.

بحث لفظی سعیدی و ساعی بر سر آیین نامه

در این مجمع بین هادی ساعی و کیکاووس سعیدی بر سر تایید یا عدم تایید آیین نامه کمیسیون از سوی IOC  و حضور نداشتن یکی از اعضا در جلسه بحث لفظی پیش آمد.

سعیدی در مورد عدم حضور یکی از اعضا گفت که محرومیت دوپینگ‌داشته است.

ساعی هم در این مورد گفت: کمیته ملی المپیک دو سال است می‌داند اما چرا تازه دیشب ساعت ۱۲ اعلام شد. رای قلی پور ۱۰۰ درصد  برای من بود اما من خودم را ملزم به اجرای قانون دانستم اما مگر نامه ای به دست شما رسیده که نباید قلی پور در جلسه شرکت کند؟ از طرفی نباید کاری کنیم که کار غیر قانونی انجام شود بنابراین آیین نامه هم باید تاییدیه داشته باشد. رییس کمیسیون هم باید تغییرات آیین نامه را  قبول کند در غیر این صورت غیر قانونی است.
این مسئله باعث اعتراض بقیه از جمله سعیدی شد. سعید از جای خود بلند شد و از ساعی خواست بیاید جای او بشیند.

 

تهدید بهداد سلیمی به ترک کمیسیون

بهداد سلیمی در نشست انتخابات داخلی کمیسیون ورزشکاران بیان کرد: نزدیک ۴۰ دقیقه است در مورد حضور من و خانم عباسعلی صحبت می شود و این توهین به شخصیت من است. اگر قرار باشد این وضعیت ادامه داشته باشد جلسه را ترک می کنم.


درخواست الهه احمدی و زهرا نعمتی برای تعویق انتخابات

الهه احمدی ملی پوش تیراندازی، به عنوان عضو این کمیسیون به اختلافاتی که به خاطر آیین نامه بین اعضا به وجود آمد واکنش نشان داد و گفت: آقای سعیدی، آقای ساعی و سایر عزیزان روی چشم ما قرار دارید. به نظرم قبل از اینکه جلسه به عنوان جلسه انتخاباتی برگزار می شد باید یک جلسه صمیمی برگزار می‌کردید تا مشکلات برطرف می‌شد. قبل از اینکه قرار باشد این جلسه رسانه‌ای شود و ورزشکارانی که در حال آماده سازی خود برای المپیک هستند از اختلافات آگاه شوند، باید این مشکلات برطرف می‌شد.
زهرا نعمتی نیز با توجه به بحث های پیش آمده خواستار این شد که انتخابات به تعویق بیفتد.

قاسم رضایی: بیرون از جلسه دعوا کنید

حواشی پیش آمده در این جلسه باعث اعتراض قاسم رضایی به هادی ساعی شد. قاسم رضایی گفت: ما آمده‌ایم اینجا رای بدهیم اگر دعوایی دارید باید بیرون انجام بدهید.
هادی ساعی در پاسخ به رضایی گفت: ما دعوا نمی‌کنیم،  شما در جلسات شرکت نمی‌کردید.
رضایی  عنوان کرد که آقای ساعی مگر شما نگفته اید اگر عضو هیات اجرایی شوم در ریاست کمیسیون نمی آیم که ساعی در پاسخ به او گفت چنین حرفی نزده است.

              

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید