امروز : شنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۰۴:۰۱

آغاز فعالیت جامعه اسلامی کارمندان برای انتخابات شوراهای شهر

دبیرکل جامعه اسلامی کارمندان از فعالیت‌های این تشکل سیاسی اصولگرای عضو جبهه پیروان خط امام و رهبری برای انتخابات شوراهای شهر خبر داد.
آغاز فعالیت جامعه اسلامی کارمندان برای انتخابات شوراهای شهر
دوشنبه | ۱۳۹۹/۰۵/۰۶ - ۱۴:۳۱ |
کد خبر : ۱۰۷۵۳ |
سیاسی

به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی باز انتخابات، سیدکمال‌الدین سجادی، با اشاره به آخرین فعالیت‌های جامعه اسلامی کارمندان برای انتخابات شورای شهر تأکید کرد: ما در انتخابات مجلس شعبات استانی فعالی داشتیم و بیش از ۶۰ نماینده با حمایت ما وارد مجلس شدند و همچنان پیگیر موضوع تشکیل فراکسیون کارمندان در این مجلس هستیم.

وی افزود: در نظر داریم که از لحاظ تشکیلاتی کار خود را گسترش دهیم. در حال حاضر در ۲۲ استان دبیر داریم و قرار است سایر استان ها نیز به این میزان افزوده شوند.

سجادی با اشاره به در پیش رو بودن انتخابات شورای شهر ادامه داد: در تهران و استان‌ها در زمینه شورای شهر فعال هستیم و حتماً در انتخابات پیش‌رو هم فعالیت خود را برای رقابت گسترش می‌دهیم.

دبیرکل جامعه اسلامی کارمندان در پایان با اشاره به موضوع همسان‌سازی حقوق بازنشستگان و کارمندان، اظهار کرد: خطاب ما در این زمینه به آقای نوبخت است که باید هرچه سریعتر این موضوع را مورد توجه قرار دهند؛ چرا که مخصوصا بیماری‌های معمول میان‌سالی و سالمندی در میان بازنشستگان وجود دارد و باید موضوع همسازان‌سازی با جدیت از طرف دولت انجام شود.

              

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید