امروز : شنبه ۲۵ ارديبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۰۳:۰۵
دبیر هیئت فوتبال استان خبرداد

۱۷ مردادماه تاریخ احتمالی ثبت نام نامزدهای ریاست هیئت فوتبال هرمزگان

دبیر هیئت فوتبال استان هرمزگان به تشریح جزییات نحوه ثبت‌نام نامزدهای تصدی ریاست این نهاد ورزشی در انتخابات پیش رو پرداخت.
۱۷ مردادماه تاریخ احتمالی ثبت نام نامزدهای ریاست هیئت فوتبال هرمزگان
دوشنبه | ۱۳۹۹/۰۵/۰۶ - ۱۴:۲۹ |
کد خبر : ۱۰۷۵۲ |
سیاسی
 

به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی باز انتخابات، قاسم رنجبریان، در خصوص ارسال نامه فدراسیون فوتبال مبنی بر فراهم کردن شرایط ثبت‌نام نامزدهای ریاست هیئت فوتبال هرمزگان، افزود: با توجه به نامه ارسالی و تأکید بر فراهم کردن شرایط ثبت‌نام نامزدها، به‌احتمال فراوان و پس از نهایی شدن مقدمات، از ۱۷ مردادماه نامزدها می‌توانند در هفت روز کاری اقدام به ثبت‌نام کنند.

وی با بیان اینکه ۱۰ روز نیز زمان بررسی صلاحیت نامزدها از سوی نهادهای ذی‌ربط نیز در قانون دیده‌شده است، خاطرنشان کرد: پس از اتمام این زمان و معرفی افراد تأیید صلاحیت شده نیز لیست داوطلبین طی نامه‌ای به اداره کل ورزش و جوانان و فدراسیون فوتبال ارسال خواهد شد.

رنجبریان با اشاره به اینکه در نامه فدراسیون فوتبال ۱۷ مهرماه زمان برگزاری انتخابات هیئت فوتبال هرمزگان اعلام‌شده است، اضافه کرد: امیدواریم بتوانیم با فراهم شدن تمامی شرایط و موافقت فدراسیون فوتبال نیز انتخابات را در تاریخ مقرر برگزار کنیم.

به گزارش ایسنا، ۱۰ مهرماه سال ۹۵ مجمع عمومی هیئت فوتبال استان هرمزگان با حضور ۲۸ نفر از اعضای آن در سالن جلسات دانشگاه آزاد اسلامی بندرعباس برگزار و در پایان عباس امینی زاده با ۱۸ رأی در مقابل ۱۰رأی عبدالمجید دبیده به‌عنوان رئیس هیئت فوتبال استان هرمزگان انتخاب شد.

              

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید