امروز : پنج شنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۶:۵۱
مازنی با اشاره به بیانات اخیر مقام معظم رهبری:

قدر انتخابات را بدانیم و مشارکت گسترده داشته باشیم

یک نماینده اصلاح‌طلب مجلس تأکید کرد: باید همه ما مشارکت فعال و گسترده داشته باشیم و از امکانات بیت‌المال برای تبلیغات انتخابات استفاده نکنیم.
قدر انتخابات را بدانیم و مشارکت گسترده داشته باشیم
چهارشنبه | ۱۳۹۶/۰۱/۳۰ - ۱۴:۱۱ |
کد خبر : ۱۰۷۴ |
سیاسی

به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی باز انتخابات، حجت‌الاسلام والمسلمین احمد مازنی با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری در دیدار با فرماندهان ارتش اظهار کرد: مقام معظم رهبری از نقطه‌های امید برای استحکام و تداوم جریان مردم‌سالاری دینی است. ایشان بارها به اهمیت رأی مردم و حق‌الناس بودن تأکید داشته‌اند.

این نماینده مجلس افزود: در بیانات امروز خود نیز رهبری به اینکه قدر انتخابات را بدانیم تأکید کردند. این مسأله بدان جهت است که ما سال‌های طولانی گرفتار استبداد داخلی و دیکتاتوری بودیم و استیلای خارجی هم به آن دامن می‌زد و نظام نوپای ما که عمر زیادی ندارد تمام ارکانش با تکیه بر رأی مردم است که ما باید قدر آن را بدانیم.

این نماینده اصلاح‌طلب مجلس ادامه داد: نهال مردم‌سالاری دینی که در کشور ما غرس شده نباید اجازه دهیم که علف‌های هرز در کنار آن قرار گیرند. زیرا موجب می‌شوند که این درخت آسیب دیده و خشک شود.

نماینده مردم تهران در مجلس خاطرنشان کرد: همه این موارد بستگی به عملکردها دارد که قانون را رعایت کنیم و مشارکت فعال و گسترده داشته باشیم. ضمن اینکه از امکانات بیت‌المال برای تبلیغات انتخاباتی استفاده نکنیم.

وی در پایان تأکید کرد: همچنین کاندیداها باید در نظر داشته باشند که از روش تخریب برای حذف رقیب استفاده نکنند. اینها چیزهایی است که در جهت تحقق منویات رهبری می‌تواند موثر باشد.

              

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید