امروز : یکشنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۰۶:۳۵

نتایج انتخابات خانه مطبوعات چهار محال و بختیاری اعلام شد

انتخابات هیات مدیره و بازرسان خانه مطبوعات چهار محال و بختیاری از ساعت ۹ تا۱۳ امروز ۲۵تیرماه همزمان با دیگر استان‌ها به صورت اینترنتی در سامانه خانه مطبوعات برگزار و منتخبان با کسب آرای لازم به عضویت اصلی آن در آمدند.
نتایج انتخابات خانه مطبوعات چهار محال و بختیاری اعلام شد
چهارشنبه | ۱۳۹۹/۰۴/۲۵ - ۲۰:۱۱ |
کد خبر : ۱۰۶۷۶ |
سیاسی
 

به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی باز انتخابات، بر اساس گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری، ابراهیم شریفی ، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال‌وبختیاری اظهار کرد: در پایان رای گیری که با مشارکت ۷۵درصدی اعضای خانه مطبوعات چهار محال و بختیاری  همراه بود، ۷ نفر به عنوان عضو اصلی هیات مدیره و ۲ نفر به عنوان بازرس اصلی انتخاب شدند.

شریفی  افزود: در انتخابات خانه مطبوعات چهار محال و بختیاری۱۰۷نفر از مجموع ۱۴۳ عضو شرکت کننده در انتخابات مشارکت کردند و بر این اساس، مشارکت ۷۵ درصدی اعضای خانه مطبوعات در این  انتخابات رقم خورد.

وی در پایان گفت: فعالیت هیات مدیره جدید خانه مطبوعات استان چهار محال و بختیاری برای یک  دوره ۳ ساله خواهد بود. 

به گفته مدیرکل فرهنگ و ارشاداسلامی چهارمحال‌وبختیاری، میثم محمودیان، سید مرتضی فیاضی، علیمراد مصیبی دهکردی، ساناز صیدی سامانی، مهدی فتاحی آلیکوهی، فاطمه بیاتی و سیدحسین میرفروغی به عنوان اعضای اصلی هیات مدیره خانه مطبوعات چهارمحال‌وبختیاری انتخاب شدند.

همچنین افسانه کاظمی‌خواه و فاطمه زمانپور به عنوان بازرسان اصلی انتخاب شدند.
در این انتخابات  تورج یعقوبی سامانی، نوابه افیونی هفشجانی، اورنگ کیانی دسفاردی و محمد خواجه  به عنوان اعضای علی‌البدل انتخاب شدند.

              

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید