امروز : دوشنبه ۱۳ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۶:۳۹

بررسی اصلاح قانون انتخابات در کمیسیون شوراها

سخنگوی کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها از بررسی اصلاح قانون انتخابات شوراها و ریاست جمهوری در جلسه امروز این کمیسیون و تشکیل دو کارگروه خبر داد.
بررسی اصلاح قانون انتخابات در کمیسیون شوراها
چهارشنبه | ۱۳۹۹/۰۴/۱۸ - ۲۲:۴۷ |
کد خبر : ۱۰۶۱۳ |
سیاسی
 

به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی باز انتخابات، علی حدادی، درباره جلسه امروز کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها، با بیان اینکه امروز در جلسه کمیسیون پیرامون اولویت‌هایی که در کمیسیون مطرح شده بود بحث و بررسی صورت گرفت، اظهار داشت: مساله‌ اول در رابطه با اصلاح قانون انتخابات شوراها و ریاست جمهوری بود که دو کارگروه در کمیسیون در این راستا تشکیل شد.

وی ادامه داد: در جلسه امروز نیز نماینده شورای نگهبان حضور داشتند و مرکز پژوهش‌های مجلس شورای اسلامی نیز گزارشی از آسیب‌شناسی کلی در این زمینه مطرح کردند.

نماینده مردم طالقان و ساوجبلاغ در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: از پیش قرار بود در جلسه بعد از ظهر وزیر کشور حاضر شده و گزارشی در خصوص امنیت داخلی به اعضای کمیسیون ارائه کند.

حدادی در ادامه در پاسخ به این پرسش که آیا کمیسیون شوراها به مساله‌ی آتش سوزی کلینیک سینای تهران ورود می‌کند، بیان کرد: بله ان‌شاء‌الله در مورد این حادثه کمیسیون از مسئولان مربوطه دعوت خواهد کرد و به بحث و بررسی ابعاد حادثه خواهد پرداخت.

              

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید