امروز : جمعه ۱۷ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۲۰:۴۴

صدیقی رئیس فدراسیون ووشو شد

امیر صدیقی برای چهار سال آینده به عنوان رئیس فدراسیون ووشو انتخاب شد.
صدیقی رئیس فدراسیون ووشو شد
دوشنبه | ۱۳۹۹/۰۴/۱۶ - ۲۳:۴۳ |
کد خبر : ۱۰۵۹۹ |
سیاسی
 

به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی باز انتخابات، امروز یکشنبه ۱۵ تیر ۹۹ مجمع انتخاباتی فدراسیون ووشو با ریاست مهدی علی‌نژاد، معاون قهرمانی وزارت ورزش و جوانان و حضور روسای هیات‌های استانی به میزبانی هتل استقلال برگزار شد که در پایان امیر صدیقی با کسب ۳۴ رای از ۴۳ رای ماخوذه به مدت چهار سال رئیس فدراسیون ووشو  شد. محمود متدین هم ۹ رای داشت.

علی اصغر شعبانی، امیرعباس لشگری، محمود متدین، حسین اوجاقی، امیر صدیقی و محمود رشیدی احمدی کاندیداهای ریاست ووشو بودند.

حسین اوجاقی، سرمربی تیم ملی ساندا و یکی از کاندیداها در پایان زمان سخنرانی خود گفت: گاهی در فضای انتخابات بی‌معرفتی‌هایی دیدم و گاهی دیدم که برخی از روسای هیات‌ها محکم ایستاده‌اند که خوشحال کننده بود. دیگر با هدیه دادن نمی‌شود رای آورد. گذشت آن زمان که با رفتارهای عوام فریبانه رای می‌گرفتند؛ این بی احترامی به سایرین است. دیگر با نامه نوشتن شبانه نمی‌توان رای گرفت.

اوجاقی در پایان سخنان خود به نفع امیرصدیقی کناره‌گیری کرد و انصراف داد. 

محمود رشیدی احمدی نیز پس از صحبت در مورد جایگاه ووشو در گذشته، جایگاه فعلی این رشته و تلاش‌های علی‌نژاد در دوران ریاست خود بر این فدراسیون از حضور در انتخابات انصراف داد. 

علی اصغر شعبانی نیز با بیان اینکه مشغله کاری دارد، انصراف خود را اعلام کرد. 

پیش از این امیرعباس لشگری انصراف خود را به صورت کتبی اعلام کرده بود و در مجمع حضور نداشت تا رای گیری با حضور دو کاندیدا یعنی صدیقی و متدین برگزار شود.

فضل‌الله باقرزاده نماینده کمیته ملی المپیک در این مجمع بود.

پیش از این مهدی علی‌نژاد به مدت ۱۳ سال ریاست فدراسیون ووشو را برعهده داشت که پس از قبول مسئولیت در معاونت قهرمانی وزارت ورزش، از ریاست ووشو کناره‌گیری کرد.

              

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید