امروز : دوشنبه ۰۷ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۰۴:۵۷

چهاردهمین مجمع عمومی جامعه اسلامی مهندسین برگزار شد

چهاردهمین مجمع عمومی جامعه اسلامی مهندسین برگزار شد و اعضای جدید شورای مرکزی این تشکل سیاسی اصولگرا در این نشست انتخاب شدند.
چهاردهمین مجمع عمومی جامعه اسلامی مهندسین برگزار شد
جمعه | ۱۳۹۹/۰۴/۰۶ - ۲۲:۵۰ |
کد خبر : ۱۰۵۵۰ |
سیاسی
به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی باز انتخابات، علیرضا خجسته‌پور با بیان اینکه چهاردهمین مجمع عمومی جامعه اسلامی مهندسین امروز (پنجشنبه پنجم تیرماه) با شعار گفتمان حزبی در گام دوم انقلاب به صورت مجازی برگزار شد، اظهار کرد: این مجمع با گرامیداشت شهدای حزب جمهوری برگزار شد و با توجه به شیوع کرونا و لزوم رعایت پروتکل‌های بهداشتی به صورت مجازی برگزار شد.

وی افزود: دوستانی که از پیش دعوت شده بودند در سامانه‌ای مجازی که برای این مجمع طراحی شده بود شرکت کردند و تمام روالی که در مجامع دیگر گذشته داشتیم در این مجمع نیز رعایت شد.

عضو شورای مرکزی جامعه اسلامی مهندسین ادامه داد: در این مجمع محمدرضا باهنر دبیرکل این تشکل و رییس جبهه پیروان خط امام و رهبری سخنرانی کرد. همچنین گزارش عملکرد دوسالانه و برنامه‌ها و خط مشی‌های دو سال آتی و بیانیه پایانی مجمع قرائت شد.

خجسته‌پور با بیان اینکه آخرین بخش مجمع انتخابات شورای مرکزی و بازرسان بود اظهار کرد: با حضور و نظارت هئیت رییسه مجمع و ناظر وزارت کشور از ابتدا تا انتعای مجمع با یک ساعت تمدید این انتخابات هم برگزار و نتایج مشخص شد که پس از فرصت دو روزه برای رسیدگی به شکایات احتمالی، نتایج به صورت رسمی اعلام می‌شود.

وی گفت: در هفته سوم تیر نیز اولین جلسه شورای مرکزی دوره چهاردهم را نیز خواهیم داشت.

              

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید