امروز : یکشنبه ۰۱ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۵۳

ساعی: انتخابات کمیسیون ورزشکاران کمیته ملی المپیک تا نیمه آبان برگزار می‌شود

هادی ساعی از تصمیم کمیته ملی المپیک مبنی بر برپایی انتخابات کمیسیون ورزشکاران کمیته ملی المپیک حداکثر تا نیمه آبان ماه خبر داد.
ساعی: انتخابات کمیسیون ورزشکاران کمیته ملی المپیک تا نیمه آبان برگزار می‌شود
دوشنبه | ۱۳۹۶/۰۷/۱۰ - ۲۱:۰۱ |
کد خبر : ۲۵۸۴ |
ورزشی

به‌ گزارش پایگاه خبری، تحلیلی باز انتخابات ‌و ‌به نقل از کمیته ملی المپیک، هادی ساعی در این خصوص، گفت‌: در نشستی که روز دوشنبه در محل کمیته ملی المپیک و با مسوولان مربوطه داشتیم پیش‌نویس دستورالعمل اجرایی این دوره از انتخابات بر اساس آیین‌نامه مصوب کمیته بین‌المللی المپیک IOC تهیه و جهت تصویب به هیات اجرایی ارسال شد تا استارت کار خورده باشد.

رییس کمیسیون ورزشکاران کمیته ملی المپیک یادآور شد: زمان دقیق انتخابات نیز با توجه به  فرآیند اجرایی متفاوت ثبت نام، تایید اسامی، تهیه فرم‌های مربوطه و صدور کارت‌های شناسایی کاندیداها متعاقبا اعلام می‌شود اما مشخصا می‌توانم اعلام کنم حداکثر تا نیمه آبان‌ماه انتخابات برگزار و نفرات این کمیسیون انتخاب و معرفی می‌شوند.

وی در پایان گفت‌: اعضای ستاد برگزاری انتخابات نیز مشخص شده‌اند که به‌زودی معرفی شده و کار خود را آغاز می‌کنند. امیدوارم با کمک تمامی فدراسیون‌ها المپیکی و ورزشکاران شاخص بتوانیم انتخاباتی منظم و دقیق را برگزار کنیم تا در نهایت کمیسیونی فعال و پویا و عضوی موثر در هیات اجرایی کمیته ملی المپیک داشته باشیم.

              

برچسب ها :

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید