امروز : پنج شنبه ۲۸ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۰۵

در لحظه

آخرین اخبار

سرویس خبری سیاسی

نمایشگاه فلزات و صنایع وابسته در مشهد برگزار می شود
با هدف حمایت از تولید داخل و توسعه صادرات؛

دوازدهمین نمایشگاه بین المللی فولاد،فلزات،متالورژی، قالب سازی، آهنگری و ریخته گری شرق کشور در مشهد، مردادماه سال جاری آغاز به کار می کند.
تاکید کابل و اسلام آباد بر تقویت امنیت مرزها در آستانه انتخابات پاکستان

سخنگوی ارتش پاکستان اعلام کرد، اشرف غنی، رئیس‌جمهور افغانستان در تماس تلفنی با ژنرال قمر جاوید بجوا رئیس ارتش پاکستان به وی اطمینان داد که اقدامات لازم برای تقویت امنیت مرزی میان دو کشور و کمک به اجرای قانون در پاکستان در آستانه انتخابات این کشور انجام شده است.
پروین فرشچی: به عنوان سفیر پیشنهادی ایران در فنلاند معرفی شده‌ام

پروین فرشچی گزینه پیشنهادی ایران برای تصدی مسئولیت سفارت تهران در فنلاند، تصریح کرد: انتخابش به عنوان سفیر ایران در فنلاند مراحل اداری خود را طی می‌کند و هنوز اگرمان خود را دریافت نکرده است.
 ‌عزل و نصب مدیران را حق استاندار می‌دانم
رئیس مجمع نمایندگان هرمزگان در مجلس:

‌رئیس مجمع نمایندگان هرمزگان در مجلس با اشاره به اینکه عزل و نصب مدیران را حق استاندار می‌دانم، اضافه کرد: استاندار باید عزل و نصب‌های اختیار داشته باشد که پس از انتصاب یک مدیر بتواند در مقابل عملکرد آن مدیر پاسخگو باشد.
دستور رئیس جمهور برای حضور مناسب خانواده‌ها در ورزشگاه‌ها

رئیس جمهور ایران در پاسخ به گزارش وزیر ورزش و جوانان درباره حضور خانواده‌ها در استادیوم آزادی و تماشای بازی‌های ایران در جام جهانی گفت: «این حضور به نحو مناسب و با همکاری وزارت کشور ادامه یابد».
سرپرست جدید دانشگاه خوارزمی معرفی شد
با حکم وزیر علوم، تحقیقات و فناوری؛

منصور غلامی، وزیر علوم، تحقیقات و فناوری با صدور حکمی، دکتر "عزیزالله حبیبی" را به سمت سرپرست دانشگاه خوارزمی منصوب کرد.