امروز : شنبه ۲۹ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۲۸

در لحظه

آخرین اخبار

سرویس خبری سیاسی

 غایبان جشن ۴۰ سالگی انقلاب
انقلاب اسلامی در چهل سالگی

۴۰ سال می‌گذرد؛ از روزی که مردم ایران به رهبری خمینی کبیر، نظام ۲۵۰۰ ساله شاهنشاهی را کنار زدند و یک جمهوری به پا کردند؛ جمهوری اسلامی. ۴۰ از قدیم عددی خاص به حساب می‌آمده؛ عدد بلوغ، کامل شدن و به اوج رسیدن. حالا اما بسیاری از کسانی که نهال انقلاب اسلامی را کاشته و آبیاری کردند، ۴۰ سالگی و ثمره این درخت را نمی‌بینند.
6 ایرانی در فهررست برترین‌های سال 2018

شش ایرانی در فهرست ۵۰۰ هنرمند برتر سال 2018 جهان قرار گرفتند.
احتمال رد شدن طرح استانی شدن انتخابات در مجمع تشخیص
مظفر مطرح کرد؛

یک عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام درباره استانی شدن انتخابات گفت: این طرح در مجمع تشخیص مصلحت نظام با توجه به این که به کاهش مشارکت مردم می‌انجامد رد خواهد شد.
سجادی: اصولگرایان باید بتوانند در شهرهای بزرگ فهرست مشترک داشته باشند

سخنگوی جبهه پیروان خط امام و رهبری گفت:‌ رویکرد اصلی، راهبرد و استراتژی ما این است تا اصولگرایانی که بعضا پراکنده هستند هرچه بیشتر در یک قالب و همگرایی مناسب قرار بگیرند تا بتوانند در شهرهای بزرگ فهرست مشترک داشته باشند.
تلاش می‌کنیم انتخابات سال آینده را سالم و بدون هیچ تنشی برگزار کنیم
مدیر کل جدید دفتر انتخابات:

موسوی مدیر کل جدید دفتر انتخابات گفت: همواره آرزو داشتیم؛ وزیر و تیمی در وزارت کشور مستقر شود که نگاه به درون و نیروهای ها و ظرفیت های داخلی داشته باشد و از ظرفیت آنها استفاده شود. خوشبختانه این آرزو محقق شد و انگیزه مضاعفی در دورترین سطوح و پایین ترین سطوح کشور تا ستاد ایجاد شد.
کاتب: امنیت و اقتدار نظام با استانی‌شدن انتخابات افزایش پیدا می‌کند

یک نماینده مجلس شورای اسلامی درباره استانی شدن انتخابات گفت: استانی شدن انتخابات به اقتدار نظام کمک می‌کند و باعث می‌شود در ریل مطلوب‌تری قرار گیرد.
 با استانی‌شدن انتخابات، نمایندگان شاخص‌تری به مجلس راه می‌یابند
علوی:

نماینده مردم سنندج در مجلس گفت: با استانی شدن انتخابات مجلس شورای اسلامی وسعت نظر نمایندگان بیشتر خواهد شد و به جای بخشی‌نگری نگاه وسیع‌تری در سطح استانی و ملی پیدا خواهند کرد.