امروز : یکشنبه ۰۳ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۰۹:۲۰

در لحظه

آخرین اخبار

سرویس خبری سیاسی

انتخابات الکترونیکی در یک قدمی اجرا

رئیس کمیته فناوری اطلاعات ستاد انتخابات کشور گفت: به برگزاری انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا به شیوه الکترونیکی بسیار امیدواریم.
آیین تودیع و معارفه رییس فدراسیون پهلوانی و زورخانه ای برگزار شد

با حضور دکتر غلامرضا شعبانی بهار (معاون توسعه ورزش همگانی وزارت ورزش و جوانان) آیین تودیع و معارفه رییس جدید فدراسیون پهلوانی و زورخانه ای برگزار شد.
روح الامینی: برای پیروزی در انتخابات آتی باید فراتر از اصولگرایی گام برداشت

عبدالحسین روح الامینی گفت: برای پیروزی در انتخابات آتی باید به مشترکات تکیه و از اختلاف دوری کرد و چند گام از اصول گرایی جلوتر رفت.
نجفی: تصمیم‌ در مورد حضور روحانی در لیست کاندیدای اصلاح‌طلبان به تحولات 4 ماه آینده بستگی دارد
مجمع عمومی انجمن اسلامی جامعه پزشکی ایران

مشاور رئیس جمهور با بیان اینکه در کوتاه مدت جای خالی آیت الله هاشمی رفسنجانی در کشور پر نمی شود و فقدان ایشان مشکلی دیگر به مشکلات کشور اضافه کرده است گفت: آیت الله هاشمی رفسنجانی نقش تاثیرگذاری در نظام جمهوری اسلامی ایران داشته و به اشکال مختلف به عنوان وزنه اعتدال و عقلانیت در جامعه بوده اند.
ولایتی به عنوان رئیس هیأت مؤسس دانشگاه آزاد اسلامی منصوب شد
با حکم رهبر معظم انقلاب اسلامی

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی با صدور حکمی آقای دکتر علی‌اکبر ولایتی را به عنوان رئیس هیأت مؤسس دانشگاه آزاد اسلامی منصوب کردند.
چه کسی به عنوان دومین رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام انتخاب خواهد شد؟

در روزهای بعد از هاشمی، بحث بر سر جانشین او در مجمع تشخیص مصلحت نظام جدی‌تر از هر زمانی شنیده می‌شود.
عطریانفر: معرفی گزینه اصلاح‌طلبان برای انتخابات خبرگان

عضو حزب کارگزاران سازندگی در مورد ادعای ایجاد شکاف بین اصلاح‌طلبان بعد از درگذشت آیت‌الله هاشمی، تاکید کرد: به هیچ عنوان چنین تهمت و افترایی پذیرفته شده نیست و اصلاح‌طلبان همت و اراده خود را مانند گذشته حول محور اندیشه اجماعی اصلاح‌طلبی دنبال می‌کنند.