امروز : سه شنبه ۰۴ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۸:۰۵

در لحظه

آخرین اخبار

سرویس خبری سیاسی

پیروزی حزب آنگلا مرکل با بهایی سنگین/ برندگان و بازندگان انتخابات آلمان

با اعلام نخستین نتایج از انتخابات پارلمانی آلمان، مشخص شد که پیروز واقعی حزب راستگرا و ضدخارجی آلترناتیو برای آلمان بود. آرای احزاب حاکم کنونی به شدت کاهش یافت و آرایش پارلمان شش حزبی شد. دولت آینده آلمان احتمالا ائتلافی از سه حزب خواهد بود.
«اقبال عباسی» سرپرست استانداری اردبیل شد

وزیر کشور در حکمی «اقبال عباسی» معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری را به‌عنوان سرپرست استانداری اردبیل منصوب کرد.
شورای عالی امنیت ملی مرزهای هوایی ایران با اقلیم کردستان را مسدود اعلام کرد
در جلسه‌ای فوق العاده؛

سخنگوی شورای عالی امنیت ملی اعلام کرد: به درخواست دولت مرکزی عراق، کلیه پروازها ی ایران به مقصد فرودگاه‌های سلیمانیه و اربیل و همچنین پروازهای عبوری از فضای کشورمان از مبداءاقلیم کردستان متوقف شد.
مطهری: عدم معرفی وزیر در زمان مقرر تخلف محسوب می‌شود

نایب رییس مجلس در واکنش به تذکر نماینده اصلاح‌طلب مردم بوشهر در مجلس تاکید کرد که رعایت نکردن این زمان قانونی برای معرفی وزیر علوم یک تخلف بوده و ما به رییس‌جمهوری اعلام می‌کنیم که زودتر وزیر علوم را معرفی کند.
کنعانی‌مقدم: رییسی، جایگاه رهبری اصولگرایان را ندارد

یک فعال سیاسی اصولگرا با بیان اینکه اگر هرکسی بخواهد خود را محور قرار دهد و دیگران را با خود هماهنگ کند از ابتدا به انحراف رفته است، گفت: بحث وحدت یعنی اینکه همه با هم باشند نه اینکه همه با من باشند و متاسفانه برخی جریان‌ها در اصولگرایی وجود دارند که وحدت را «با من بودن» تعریف می‌کنند که این امر غلط است.
سخنگوی وزارت کشور: انتخاب پنج استاندار جدید/ مقیمی استاندار تهران شد

سخنگوی وزارت کشور از انتخاب استانداران کرمانشاه، آذربایجان شرقی، گیلان، ایلام و تهران در جلسه امروز هیات وزیران خبر داد.