امروز : چهارشنبه ۰۱ فروردين ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۰۰

در لحظه

آخرین اخبار

سرویس خبری سیاسی

تعریف رجل سیاسی و مذهبی مشخص شد

تعریف، معیارها و شرایط لازم برای تشخیص رجل سیاسی، مذهبی و مدیر و مدبر بودن نامزدهای ریاست جمهوری در روز چهارشنبه مورخ 20/ 10 /1396 در جلسه شورای نگهبان به تصویب رسید.
روز دوم انتخابات ریاست جمهوری مصر در خارج در میان استقبال گسترده مردمی

مصری‌های خارج این کشور امروز (شنبه) برای دومین روز متوالی به پای صندوق‌های رای‌گیری در ۱۳۹ سفارتخانه و کنسولگری در ۱۲۴ کشور جهان می‌روند.این در حالی است که مسئولان این کشور از استقبال خوب مصری‌ها و عدم وجود مانعی برای برگزاری انتخابات خبر می‌دهند.
آغاز ثبت‌نام طرح ترافیک 97 از امروز
مدیر واحد صدور آرم سازمان ترافیک شهرداری تهران خبر داد

مدیر واحد صدور آرم سازمان حمل ونقل وترافیک شهرداری تهران جزئیات ثبت نام طرح ترافیک 97 را تشریح کرد.
بررسی استعفای نجفی در اولین جلسه رسمی شورای شهر در سال 97
سالاری خبر داد

رییس کمیسیون شهرسازی و معماری شورای شهر تهران درباره استعفای شهردار تهران گفت: شهردار تهران استعفای خود را به ریاست شورای شهر تهران ارائه داده است اما از آنجایی که ارائه استعفا بعد از آخرین جلسه رسمی شورای شهر بوده است، بررسی استعفای ایشان به اولین جلسه رسمی شورا در سال جدید موکول شد.
محمود حجتی وزیر ماند

جلسه علنی مجلس شورای اسلامی روز چهارشنبه بیست و سوم اسفند به ریاست علی لاریجانی و با دستور بررسی طرح استیضاح محمود حجتی وزیر جهادکشاورزی برگزار شد و در نهایت وزرا به ادامه حضور او در وزارت جهاد کشاورزی رای مثبت دادند.
برگزاری انتخابات هیات مدیره کانون وکلای دادگستری مرکز/اعلام نتایج فردا

سی‌امین دوره انتخابات هیات مدیره کانون وکلای دادگستری مرکز از ساعت 8 صبح امروز در محل کانون وکلای مرکز در حال برگزاری است.
دفاع تمام‌قد صادق زیباکلام از اسحاق جهانگیری

صادق زیباکلام گفت‌: فاصله گرفتن جهانگیری از بدنه مدیریت دولت قطعاً به ضرر روحانی است. من فکر می‌کنم که آقای جهانگیری نامزد مناسبی در انتخابات آینده برای طیف اصلاح‌طلب است لذا به‌ هیچ‌ وجه ایشان را تمام‌ شده تلقی نمی‌کنم.