امروز : پنج شنبه ۰۹ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۳۹

در لحظه

آخرین اخبار

سرویس سیاسی

مراقب سایت‌های خرید و فروش ارزهای دیجیتال باشید

تب خرید و فروش ارزهای دیجیتال همچون بیت کوین در کشور بسیار بالاست. افزایش قیمت رمزارزها سبب شده توجه زیادی به سمت آن‌ها جلب شود و بسیاری به چشم یک سرمایه‌گذاری موفق به این پول‌های نگاه می کنند.
داوطلبان انتخابات شوراها برای اخذ گواهی عدم سوء‌پیشینه اقدام کنند

مدیرکل روابط عمومی استاندار کرمان با اشاره به نزدیکی ثبت‌نام داوطلبان انتخابات گفت: اخذ گواهی عدم سوء پیشینه برای داوطلبان انتخابات شوراهای شهر و روستا الزامی است.
معاون اول رئیس جمهور: همه در یک کشتی نشسته ایم

معاون اول رئیس جمهور با تاکید بر اینکه مهارت گفت وگو و مدارا کردن مهم است و نباید وقتی به هم می رسیم با زبان خشونت با همدیگر سخن بگوییم، گفت: ما دشمنان هم نیستیم، یک ملتیم، در یک کشتی نشسته ایم و یک سرنوشت داریم. تاب آوری عامل موفقیت است. نیازمند کسب مهارت تاب آوری، آینده اندیشی و مهارت های اخلاقی هستیم.
صدری رئیس هیات‌مدیره پرسپولیس شد

در جلسه هیات مدیره پرسپولیس رئیس هیات‌مدیره مشخص شد.
کدخدایی: این جناح و آن جناح برای شورای نگهبان فرقی ندارد

سخنگوی شورای نگهبان گفت: وظیفه ما رعایت مُرّ قانون و رعایت بی‌طرفی است و نمی‌توانیم بگوییم این جناح یا آن جناح ارجح‌ است.
سارا سندرز برای پست فرماندار آرکانزاس کاندیدا می‌شود

سارا سندرز، سخنگوی سابق کاخ سفید در دولت ترامپ امروز (دوشنبه) قصد دارد تا برای پست فرماندار آرکانزاس کاندیدا شود.
کاندیداها با آگاهی از واقعیت جامعه وارد عرصه انتخابات شوند
یک فعال سیاسی:

یک فعال سیاسی اصولگرا گفت: کاندیدای ریاست جمهوری باید تیم قوی داشته باشد؛ هرکسی که برنامه و تیم قوی دارد، می تواند به مشارکت مردم در انتخابات کمک کند.
ثبت نام انتخابات۱۴۰۰ از طریق اپلیکیشن انجام می‌شود

سخنگوی ستاد انتخابات کشور گفت: مرحله اولیه ثبت نام در انتخابات در ۱۴۰۰ از طریق اپلیکیشن صورت می‌گیرد و فرد بعد از طی مرحله اولیه ثبت نام برای نهایی شدن ثبت نامش در وزارت کشور، فرمانداری ها و بخشداری ها حضور می‌یابد.
اولین مدرک ضروری برای ثبت نام در انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا
رئیس کمیته اطلاع رسانی و تبلیغات ستاد انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در تهران: "سوء پیشینه"؛

رئیس کمیته اطلاع رسانی و تبلیغات ستاد انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در تهران گفت: پیرو تاکیدات وزیر محترم کشور و فرماندار محترم تهران ارایه مدرک عدم سوء پیشینه به عنوان اولین مدرک برای ثبت نام در انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا ضروری و لازم می باشد.
۱۲ قاب از اولین انتخابات ریاست‌جمهوری در ایران

در پنجم بهمن ماه ۱۳۵۸ خورشیدی و کمتر از یک سال پس از سرنگونی سلطنت، ایرانیان برای نخستین بار امکان انتخاب مستقیم رییس‌جمهوری را پیدا کردند. در این انتخابات ۶۷.۴ درصد واجدین شرایط شرکت کردند که هر چند نسبت به همه‌پرسی جمهوری اسلامی در فروردین همان سال و انتخابات مجلس خبرگان قانون اساسی کمتر بود اما باز هم عدد قابل قبولی به لحاظ نرخ مشارکت به حساب می‌آمد.
توضیحات معاون استاندار کهگیلویه و بویراحمد در خصوص تغییر فرمانداران

معاون سیاسی و امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد آخرین وضعیت تغییر فرمانداران شهرستان‌های استان را تشریح کرد.
بایدن، "کریستوفر رای" را در جایگاه رییس اف‌بی‌آی ابقا کرد

جو بایدن از کریستوفر رای، رییس پلیس فدرال (اف‌بی‌آی) خواسته است تا در مقام خود باقی بماند. رای پیش‌تر با احتمال اخراج از طرف دونالد ترامپ، رییس جمهوری پیشین، روبه‌رو بوده است.
ویژگی‌های ضروری یک رئیس‌جمهور از دید یک نماینده سابق

یک نماینده سابق گفت: رئیس جمهور باید تیمی همراه و همدل داشته باشد.
کارآمدی دولت؛ اولویتِ انتخاب

کمتر از پنج ماه دیگر سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری برگزار می‌شود و رییس‌جمهوری دیگر انتخاب خواهد شد که حداقل ۴ سال اداره امور اجرایی کشور را برعهده دارد.
وزیر خزانه‌داری بایدن: تنها در صورت پایبندی ایران به برجام، تحریم‌ها لغو می‌شوند

گزینه پیشنهادی سمت وزارت خزانه داری آمریکا در دولت بایدن در پرسش و پاسخ سنای این کشور در روند تایید صلاحیتش، مواضع دولت جو بایدن درباره توافق هسته‌ای و تحریم های ایران را شرح داد.
پلوسی: استیضاح ترامپ به زودی انجام می شود

رئیس مجلس نمایندگان آمریکا اعلام کرد، دموکراتها برنامه ادامه محاکمه دونالد ترامپ به جهت استیضاحش از بابت تحریک به اغتشاشات اخیر در کنگره این کشور را دارند.