امروز : سه شنبه ۲۵ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۰۰

در لحظه

آخرین اخبار

سرویس اقتصادی

مدیرعامل جدید شرکت ملی‌حفاری منصوب شد
با صدور حکمی از سوی علی کاردر

با حکم مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران، سپهر سپهری، مدیرعامل و رییس هیات مدیره شرکت ملی‌حفاری ایران شد.
استعفا یا پایان دوره ماموریت مدیرعامل تامین اجتماعی

در حالی خبر استعفای سید تقی نوربخش مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی به گوش می رسد که برخی منابع از پایان دوره ۴ ساله فعالیت کاری وی در این سازمان خبر می دهند.
توزیع اسکناس و سکه در آستانه عید غدیر خم+ اسامی شعب

در آستانه عید سعید غدیر خم بانک مرکزی اسکناس‌های نو ۵۰۰ و ۱۰۰۰ تومانی و سکه نیکل را از طریق شعب منتخب بانک‌های عامل توزیع خواهد کرد.
کدام مشاغل تسهیلات ۹ درصدی می‌گیرند؟

مهمترین اخبار هفته جاری به خبر اعطای تسهیلات ۹ درصدی به بعضی مشاغل، آغاز اجرای طرح "ایران مهارت"، سهم ۸۰ درصدی زنان از بازار اشتغال و حذف سهم بیمه کارفرما در کارگاه‌های زیر پنج نفر اختصاص داشت.
درهم تنیدگی بحران آب و چالش فقر ، بیکاری و حاشیه نشینی

قنات یادگار ماندگار پدران زحمتکش این مرز و بوم در جنگ با اهریمن خشکسالی است. پر واضح است که ایرانیان ، حتی سالیان دور آن زمان ها که خشکسالی به شدت و حدت و وسعت امروز نبود ؛ به جهت مدیریت منابع آبی و توزیع آن میان قشرعظیم کشاورز و دام پرور آن روزها دست به اقدامات بسیاری من جمله حفر قنات می زدند. از روایت تاریخ که بگذریم اما اهمیت دو نکته هویدا می گردد :
تسهیل در خدمات تامین اجتماعی

محمود واعظی، در غرفه سازمان تامین‌اجتماعی در نمایشگاه الکامپ: سازمان تامین‌اجتماعی یکی از سازمان‌های بزرگ و پرمخاطب کشور است و توسعه خدمات غیرحضوری آن کمک شایانی به مخاطبان این سازمان است تا خدمات موردنیاز خود را آسانتر دریافت کنند و دولت آمادگی خود را از حمایت این‌گونه طرح‌ها اعلام می‌کند.