امروز : دوشنبه ۱۸ فروردين ۱۳۹۹ ساعت ۱۵:۲۹

اعضای کمیته مرکزی انتخابات فلسطین فردا عازم نوار غزه می‌شوند

کمیته مرکزی انتخابات فلسطین اعلام کرد که هیئتی از این کمیته فردا (دوشنبه) به منظور رایزنی با رهبران جنبش حماس و گروه‌های دیگر در خصوص انتخابات سراسری عازم نوار غزه خواهد شد.
اعضای کمیته مرکزی انتخابات فلسطین فردا عازم نوار غزه می‌شوند
یکشنبه | ۱۳۹۸/۰۷/۲۸ - ۱۸:۱۹ |
کد خبر : ۸۸۰۳ |
انتخابات دیگر کشورها

به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی باز انتخابات، به نقل از خبرگزاری آناتولی ترکیه، هشام کحیل، مدیر اجرایی کمیته انتخابات فلسطین خاطرنشان کرد: این هیئت که در آن حنا ناصر، رئیس کمیته مرکزی انتخابات فلسطین در کنار مدیریت اجرایی و اعضای کمیته مرکزی حضور دارند، فردا (دوشنبه) به منظور  رایزنی در خصوص انتخابات سراسری پارلمانی و ریاست تشکیلات به نوار غزه خواهد رفت.

حماس با برگزاری انتخابات موافقت کرده است، اما مشروط بر این که انتخابات ریاست تشکیلات و پارلمانی به طور همزمان برگزار شود و میان آنها فاصله‌ نباشد؛ آنطور که محمود عباس، رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین می‌خواهد.

آخرین انتخابات ریاست تشکیلات فلسطین در سال ۲۰۰۵ و آخرین انتخابات پارلمانی فلسطین در سال ۲۰۰۶ برگزار شد.

پیشتر محمود عباس بر برگزاری انتخابات و تشکیل کمیته‌های فنی مشترک با اسرائیل تاکید کرده بود.

در همین راستا، حازم قاسم، سخنگوی جنبش حماس در واکنش به اظهارات محمود عباس درباره تشکیل کمیته‌های مذکور اظهار کرد: اظهارات محمود عباس درباره تشکیل کمیته‌های مشترک با رژیم اشغالگر نشان می‌دهد که تصمیم‌های پیشین وی صرفاً اظهاراتی تبلیغاتی بوده که از جدیت برخوردار نبوده است.

              

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید