امروز : پنج شنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۲۰

تیم انتخاباتی عبدالله: انتخابات برنده دارد و به دور دوم نخواهد رفت

تیم انتخاباتی عبدالله عبدالله با بیان اینکه انتخابات افغانستان برنده دارد و به دور دوم کشیده نخواهد شد، از جامعه بین‌المللی درخواست کرد تا برای سرعت گرفتن فرایند شمارش آراء حمایت فنی ارائه دهد.
تیم انتخاباتی عبدالله: انتخابات برنده دارد و به دور دوم نخواهد رفت
سه شنبه | ۱۳۹۸/۰۷/۱۶ - ۱۳:۰۷ |
کد خبر : ۸۷۴۴ |
انتخابات دیگر کشورها

به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی باز انتخابات، به نقل از شبکه طلوع نیوز، تیم کمپین ریاست جمهوری برای عبدالله عبدالله امروز (دوشنبه) با برگزاری کنفرانس خبری مجددا تاکید کرد، یک پیروز آشکار وجود دارد و نیازی به انجام رای‌گیری دوباره نیست.

فاضل احمد مناوی، عضو تیم انتخاباتی عبدالله عبدالله گفت: بر اساس محاسبات ما، انتخابات پیروز دارد و به دور دوم کشیده نخواهد شد. دولت نباید در نتایج انتخابات مداخله کند. کمیسیون انتخابات افغانستان باید تعداد دقیق آراء را اعلام کند. مشارکت مردمی در حقیقت پایین‌تر از میزانی بود که کمیسیون مرکزی انتخابات اعلام کرد. آرایی از برخی از مراکز اخذ رای آمد که هیچکدام از ناظران نامزدها در آنجا حضور نداشتند.

این عضو تیم انتخابات عبدالله عبدالله تاکید کرد: تاخیر در اعلام نتایج انتخابات در شرایط کنونی به نفع کشور نیست. ما از جامعه بین‌المللی و یوناما (هیات کمک‌رسان سازمان ملل در افغانستان) تقاضا داریم به لحاظ فنی به کمیسیون انتخابات در این فرایند کمک کنند تا سریعا به نتیجه برسیم.

              

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد
  • اولین نظر را شما بدهید