امروز : دوشنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۲۳

رامین رضاییان بالاخره آبی‌پوش شد + عکس

مدافع تیم ملی کشورمان در تمرینات تیم جدیدش حاضر شد.
رامین رضاییان بالاخره آبی‌پوش شد + عکس
سه شنبه | ۱۳۹۶/۰۴/۱۳ - ۱۶:۱۱ |
کد خبر : ۲۱۷۸ |
انتخابات دیگر کشورها

به گزارش پایگاه خبری، تحلیلی باز انتخابات، رامین رضاییان بعد از یک فصل بازی برای پرسپولیس تصمیم به جدایی از این تیم گرفت و دقیقا یک سال قبل به همراه مهدی طارمی در تمرینات ریزه اسپور ترکیه شرکت کرد ولی در نهایت به جمع سرخ پوشان بازگشت و البته فصل را با تیم برانکو ایوانکوویچ به پایان نبرد.

این مدافع راست که با تمرینات اختصاصی و با وجود دوری از شرایط بازی، به ترکیب تیم ملی بازگشت و مقابل ازبکستان به میدان رفت در هفته‌های اخیر شایعه حضورش در استقلال تهران بود ولی عنوان می‌کرد علاقه دارد راهی اروپا شود و فصل آینده به‌عنوان لژیونر فعالیت داشته باشد.

رضاییان روز گذشته به بلژیک سفر کرد و نخستین تمرین خود را با تیم اوستنده انجام داد که اتفاق جالب آبی بودن رنگ پیراهن تمرینی این تیم همانند ریزه اسپور که سال قبل در تمرینات آن حضور یافت، است.

این مدافع راست ملی‌پوش ایرانی برای پیوستن به اوستنده بلژیک یک رقیب اروپایی دارد و قرار است کادر فنی این تیم از بین دو وینگری که در تمرینات حضور دارند، یک نفر را انتخاب و قراردادش را نهایی کنند.

با وجود اینکه رضاییان در بلژیک حضور دارد و با اوستنده تمرین می‌کند اما گفته می‌شود باشگاه استقلال نیز به این بازیکن اولتیماتوم داده تا روز چهارشنبه هفته جاری تصمیم نهایی خود را درباره تیم فصل آینده‌اش اعلام کند.

با این حال مدیر برنامه رضاییان می‌گوید قرارداد رضاییان با اوستنده بلژیک تا پایان هفته جاری امضاء می‌شود.

01207632

01207633

photo_2017-07-04_09-16-58

              

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

0 محدودیت حروف
متن شما باید بیشتر از 10 حرف باشد

کاربرانی که در این گفتگو شرکت کرده اند