امروز : یکشنبه ۲۲ فروردين ۱۴۰۰ ساعت ۰۰:۰۷

در لحظه

آخرین اخبار

پیشنهاد المرزوقی برای برگزاری انتخابات زودهنگام ریاست جمهوری و پارلمانی در تونس

رئیس جمهور سابق تونس خواستار برگزاری انتخابات زودهنگام ریاست جمهوری و پارلمانی برای حل بحران‌های اقتصادی، سیاسی و اجتماعی شد که این کشور با آن رو به رو است.
رئیس رژیم صهیونیستی امروز نخست وزیر مکلف را معرفی می‌کند

رئیس رژیم صهیونیستی امروز سه شنبه فردی را که برای تشکیل دولت جدید در نظر گرفته معرفی خواهد کرد، این درحالی است که انتظار می‌رود او بنیامین نتانیاهو، رهبر حزب لیکود یا رقیب اصلی‌اش یائیر لاپید را انتخاب کند.
فلسطین بابت انتخابات در قدس به سازمان‌های بین‌المللی متوسل شد

نخست وزیر وابسته به تشکیلات خودگردان فلسطین از درخواست این دولت از طرف‌های بین‌المللی برای ورود به موضوع برگزاری انتخابات فلسطین در قدس شرقی خبر داد.
پارلمان کوزوو، یک زن را به عنوان رئیس جمهوری جدید انتخاب کرد

پارلمان کوزوو در پی انتخابات فوریه ۲۰۲۱، یک زن ۳۸ ساله تحصیل کرده آمریکا و کاندیدای حزب حاکم را به عنوان رئیس جمهوری جدید این کشور انتخاب کرده است.
رئیس جمهور چین احکام اصلاح نظام انتخاباتی هنگ کنگ را امضا کرد

خبرگزاری دولتی شینهوای چین گزارش کرد،‌ رئیس جمهور این کشور امروز سه شنبه احکامی را به منظور اجرایی ساختن اصلاحیه های مربوط به قانون اساسی هنگ کنگ که به موجب آنها نظام انتخاباتی این منطقه دستخوش اصلاحاتی می شود امضا کرده است.
تاکید نخست‌وزیر عراق بر برگزاری انتخابات در موعد مقرر

نخست وزیر عراق تاکید کرد انتخابات پارلمانی در موعد مقرر خود یعنی دهم اکتبر سال جاری میلادی برگزار خواهد شد.
نخست وزیر ارمنستان استعفا می‌کند

نخست وزیر ارمنستان از تصمیمش برای استعفا در ماه آینده میلادی و باقی ماندن در این سمت تا زمان برگزاری انتخابات پارلمانی زودهنگام ماه ژوئن خبر داد.
اخباری از نامزدی پسر محمود عباس در انتخابات شورای قانونگذاری فلسطین

منابع عالی رتبه فاش کردند که طارق عباس، فرزند محمود عباس، رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین در انتخابات آینده شورای قانونگذاری شرکت می کند..
شروط آمریکا برای انتخابات ریاست جمهوری سوریه!

ایالات متحده آمریکا به بشار اسد هشدار داد که نتیجه انتخابات ریاست جمهوری آینده سوریه را به رسمیت نمی‌شناسد، مگر اینکه "رای‌گیری آزادانه، عادلانه و تحت نظارت سازمان ملل متحد" باشد.
پاشینیان: انتخابات زودهنگام پارلمانی ارمنستان 20 ژوئن برگزار می‌شود

نخست‌وزیر ارمنستان اعلام کرد انتخابات زودهنگام پارلمانی در کشور 20 ژوئن بر گزار خواهد شد.
تنها یک سوم رای دهندگان عرب با انتخاب مجدد نتانیاهو موافقند
طبق نظرسنجی؛

یافته‌های نظرسنجی موسسه دموکراسی رژیم صهیونیستی نشان داد، تنها حدود یک سوم رای دهندگان عرب با انتخاب مجدد بنیامین نتانیاهو برای سمت نخست وزیری موافق هستند.
مگان مارکل به دنبال کاندیداتوری در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا

همسر نوه ملکه انگلیس "مگان مارکل" در مصاحبه‌ای از تمایلش برای ورود به عرصه سیاست و کاندیدا شدن برای انتخابات ریاست جمهوری آمریکا خبر داد.
انتخابات منطقه‌ای امروز آلمان، آزمونی برای حزب مرکل

رای دهندگان آلمانی به منظور شرکت در انتخابات منطقه‌ای در دو ایالت غرب این کشور امروز یکشنبه به پای صندوقهای رای میروند؛ انتخاباتی که یک آزمون زوهنگام برای چشمداشت محافظه کاران دموکرات مسیحی به حفظ قدرتشان در انتخابات فدرال اواخر سال جاری میلادی است.
رئیس‌جمهوری و نخست‌وزیر ارمنستان برگزاری انتخابات زودهنگام را بررسی کردند

رئیس‌جمهوری و نخست‌وزیر ارمنستان امروز، شنبه نشستی را برگزار کرده و به برگزاری انتخابات پارلمانی زودهنگام برای برون رفت از بحران سیاسی کشور پرداختند.
سایه سنگین کووید ۱۹ بر انتخابات پارلمانی هلند

رای‌گیری سه روزه در انتخابات پارلمانی هلند امروز (دوشنبه) آغاز شد؛ انتخاباتی که به عنوان رفراندومی درخصوص نحوه مدیریت دولت در زمینه مبارزه با پاندمی ویروس کرونا تلقی می‌شود.
تصویب اصلاحات نظام انتخاباتی آمریکا در مجلس نمایندگان

مجلس نمایندگان آمریکا در حالی یک لایحه مهم با هدف اصلاحات در نظامی انتخابات این کشور را تحت عنوان قانون "برای مردم" با اکثریت آرا تصویب کرد که انتظار نمی رود این لایحه در مجلس سنا به پیش برده شود.