امروز : چهارشنبه ۰۱ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۲۸

در لحظه

 • درخواست کمک از ارگان‌ها برای برگزاری انتخابات الکترونیکی شورای دانش‌آموزی

  درخواست کمک از ارگان‌ها برای برگزاری انتخابات الکترونیکی شورای دانش‌آموزی

  مدیرکل فرهنگی و هنری وزارت آموزش و پرورش به تشریح و تبیین انتخابات شورای دانش‌آموزی در سال تحصیلی ۹۹-۹۸ پرداخت. ...
 • شرکت ۱۱ میلیون دانش‌آموز در انتخابات شوراهای دانش‌آموزی

  شرکت ۱۱ میلیون دانش‌آموز در انتخابات شوراهای دانش‌آموزی

  معاون پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش‌وپرورش از شرکت بیش از ۱۱ میلیون دانش‌آموز در ۱۱۰ هزار مدرسه کشور در بیست و دومین دوره انتخابات شوراهای دانش‌آموزی خبر داد. ...
 • عرف: خروجی صندوق رای باید انسجام کشور باشد

  عرف: خروجی صندوق رای باید انسجام کشور باشد

  معاون سیاسی وزیر و رییس ستاد انتخابات کشور در همایش مدیران کل سیاسی و انتخابات استانداری ها با اشاره به مجموعه تلاش ها و زحماتی که مدیران و مسوولان دولت به پشتوانه حمایت و همراهی مردم می کشند، تاکید کرد: در شرایط فعلی با این میزان از هجمه‌ها و فشارهای بین المللی، وضعیت و شرایط کشور را سیاه نبینیم و ...
 • پاسخ عضو حقوقدان شورای نگهبان به یک شبهه

  پاسخ عضو حقوقدان شورای نگهبان به یک شبهه

  در انتخابات مجلس اول اساسا شورای نگهبانی وجود نداشت؛ چون شورای نگهبان شش نفر فقیه بودند و شش نفر حقوق‌دان که حقوق‌دان‌ها باید از سوی آن مجلس انتخاب می‌شدند. وقتی مجلسی وجود نداشت، پس بالطبع امکان شکل‌گیری شورای نگهبان نیز نبود. حضرت امام(ره) چند ماه قبل از انتخابات (اسفند ۱۳۵۸)، فقهای شورای نگهبان ر...
 • بادامچیان: همه می‌دانند مردم از اصلاح‌طلبان راضی نیستند

  بادامچیان: همه می‌دانند مردم از اصلاح‌طلبان راضی نیستند

  دبیرکل حزب موتلفه اسلامی درباره میزان احتمال پیروزی اصولگرایان در انتخابات مجلس چنین ابراز عقیده کرد: مشخص است که مردم از اصلاح‌طلبان و دولت، مجلس و شورای شهر راضی نیستند. این را همه می‌دانند ولی باید منتظر رای و تصمیم مردم در انتخابات ماند. البته از نظر ما اصل برگزاری انتخابات مهم‌تر از پیروزی جناح...
 • عارف: راهبرد ائتلافی در انتخابات مجلس دهم به گفتمان اصلاحات ضربه زد

  عارف: راهبرد ائتلافی در انتخابات مجلس دهم به گفتمان اصلاحات ضربه زد

  رئیس شورای عالی سیاستگذاری جبهه اصلاح‌طلبان با بیان اینکه تلاش می‌کنیم تا آخر آبان ضوابط تهیه لیست انتخاباتی را اعلام کنیم تاکید کرد: نهادهای مسئول در کشور اعم از نهادهای امنیتی، اجرایی، قضایی و نظارتی باید تمام تلاش شان مبتنی بر مشارکت حداکثری مردم در انتخابات باشد و رفتارهایی که باعث تلقی تسویه حس...

آخرین اخبار

مورالس پیشتاز است اما انتخابات بولیوی به دور دوم کشیده شد

اوو مورالس، رئیس جمهوری بولیوی در مرحله دوم انتخابات ریاست جمهوری این کشور با کارلوس مسا، رئیس جمهوری سابق رقابت خواهد کرد. این در حالی است که مورالس بیشترین آرا را به دست آورده است.
حزب اتحاد دموکراتیک میانه پیشتاز انتخابات سوئیس شد

براساس اولین گزارشات تلویزیون سوئیس میانه‌روهای ملی‌گرای اتحاد دموکراتیک میانه پیشتاز انتخابات فدرال سوئیس قرار شدند.
برگزاری انتخابات پارلمانی در سوئیس

نگرانی‌های رای دهندگان سوئیسی درباره تغییرات اقلیمی می‌تواند باعث کسب رای توسط حزب سبزها در انتخابات پارلمانی امروز (یکشنبه) این کشور شود.
اعضای کمیته مرکزی انتخابات فلسطین فردا عازم نوار غزه می‌شوند

کمیته مرکزی انتخابات فلسطین اعلام کرد که هیئتی از این کمیته فردا (دوشنبه) به منظور رایزنی با رهبران جنبش حماس و گروه‌های دیگر در خصوص انتخابات سراسری عازم نوار غزه خواهد شد.
انتخابات بولیوی؛ اوو مورالس برای بار چهارم رئیس جمهور می‌شود؟

انتخابات ریاست جمهوری بولیوی امروز (یکشنبه) در حالی آغاز می‌شود که مردم باید بین سه کاندیدای اصلی که یکی از آنها اوو مورالس است، یکی را برای سمت ریاست جمهوری برگزینند؛ آیا مورالس می‌تواند برای بار چهارم رئیس جمهور شود؟
تردید درباره اعلام نتایج انتخابات ریاست جمهوری افغانستان

قرار بود که نتیجه انتخابات ریاست جمهوری افغانستان امروز، شنبه (۲۷ مهر) اعلام شود اما کمیسیون انتخابات تاکنون درباره تاخیر در زمان اعلام نتایج یا اعلام آن ابراز نظری نکرده است.
استیو بنن: استیضاح تهدیدی برای ریاست جمهوری ترامپ است

استیو بنن اظهار کرد، کاخ سفید باید تحقیقات استیضاح دموکرات‌ها را جدی‌تر بگیرد زیرا ممکن است "تهدیدی مرگبار" برای ریاست جمهوری ترامپ باشد.
"قیس سعید" رسماً به عنوان رئیس جمهور جدید تونس انتخاب شد

هیات عالی مستقل انتخابات تونس امروز (پنجشنبه) نتایج رسمی انتخابات ریاست جمهوری تونس را اعلام کرد.
برگزاری انتخابات موزامبیک در سایه تنش‌ها

در انتخابات امروز (سه‌شنبه) موزامبیک، به طور گسترده‌ای انتظار می‌رود حزب "فرلیمو" پیروزی را از آن خود کرده و به دهه‌ها حکمرانی خود در این کشور تداوم بخشد.
آغاز انتخابات پارلمانی لهستان

لهستانی‌ها برای شرکت در انتخابات پارلمانی که گمان می‌رود حزب حاکم یاروسلاو کاچینسکی به سادگی پیروز میدان شود، به پای صندوق‌های رای رفتند. این محبوبیت از محافظه‌کاری اجتماعی و هزینه‌های اجتماعی سخاوتمندانه که از فقر کاسته است، ناشی می‌شود.
لهستان امروز شاهد انتخابات پارلمانی

مردم لهستان امروز برای شرکت در انتخابات پارلمانی به پای صندوق‌های رای می‌روند و احتمال پیروزی حزب حاکم محافظه‌کار "قانون و عدالت" بالاست.
آغاز سکوت انتخاباتی در تونس پس از مناظره تلویزیونی رو در روی ۲ کاندیدای انتخابات

دو کاندیدای راه‌ یافته به دور دوم انتخابات زودهنگام ریاست جمهوری تونس پس از حضور در مناظره‌ای تلویزیونی و بیان دیدگاه‌های خود درباره موضوعات مختلف، امروز (شنبه) وارد مرحله سکوت انتخاباتی شدند.
رقبای انتخاباتی رییس جمهوری بولیوی فاصله خود را با او کمتر کرده‌اند

نظرسنجی‌ها نشان می‌دهند که نامزدهای اپوزیسیون بولیوی در حال نزدیک شدن به رییس جمهور این کشور در آستانه انتخابات سراسری هستند.
نشانه‌های بحران سیاسی در تونس پس از اعلام نتایج انتخابات

در شرایطی که با توجه به نتایج اولیه انتخابات پارلمانی تونس، کابینه جدید این کشور باید به صورت ائتلافی تشکیل شود و نیز از آنجا که احزاب رقیب جنبش النهضه برای پیوستن به این حزب جهت تشکیل ائتلاف تمایلی ندارند، به نظر می‌رسد تونس در آستانه بحران سیاسی جدیدی قرار دارد.
تیم انتخاباتی عبدالله: انتخابات برنده دارد و به دور دوم نخواهد رفت

تیم انتخاباتی عبدالله عبدالله با بیان اینکه انتخابات افغانستان برنده دارد و به دور دوم کشیده نخواهد شد، از جامعه بین‌المللی درخواست کرد تا برای سرعت گرفتن فرایند شمارش آراء حمایت فنی ارائه دهد.